Praktinė ezoterika

4 moteriškos energijos (tik moterims)

Keturios moteriškos energijos. 

Tikrai svarbus straipsnis toms, kas su tuo dar nesusipažinusios.

“ Aš jį įkvepiu, o jis į mane kojas valosi”

“ Iš manęs visi nori tik sekso”

“ Mano vyras manęs visai nevertina”

“ Mano vyras manimi nesirūpina, nedovanoja dovanų, gėlių”

“ Aš jau įpratau būti viena”

“ Aš juo rūpinuosi, viską dėl jo darau, o jis eina pas kitas”

Ar kažkurie iš šių teiginių yra jums artimi? Greitai viskas pasidarys aiškiau.

Taigi.

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, pusiau juokais pusiau rimtai, deklaruojamą internetinį juokelį – kad ideali žmona, tai karalienė visuomenėje, šeimininkė virtuvėje bei kekšė lovoje.

Ankščiau tokie juokeliai mane netgi žeisdavo, tačiau šiandieninė aš jums tuojau paaiškins, kad visuose tokio tipo juokeliuose yra labai didelė dalis sveiko požiūrio.

Apie čia kalba? Ogi apie energetines moteriškas būsenas.

Kiekviena moteris savyje turi keturias energetines būsenas. Ir net jeigu jūs naudojatės tik viena iš jų, tai visiškai nereiškia, kad visų kitų nėra.

 • Pradėsiu nuo pirmosios būsenos, kuri vis dažniau ir dažniau sutinkama tarp moterų. Tai karalienės būsena.

Karalienė

Savarankiška, apsirūpinusi, susitvarkiusi, nepriklausoma, savimi pasitikinti, išdidi.

Kyla karjeros laiptais, realizavusi save sociume, versle. Paprašyti pagalbos? Jūs ką? Ji moka parodyti save visuomenei, išlaiko savo įvaizdį, ja žavimasi. Ji protinga ir tiesmuka.

Tokioje moteryje dominuoja gavimo energijos.

Tai reiškia: aš esu šauni ir laukiu, kol vyras pradės į mane investuoti (užkariauti, skirti savo laiką ir dėmesį, rūpintis…)

 • Antroji būsena, pagal populiarumą tarp moterų – šeimininkė.

Šeimininkė

Tai motiniškoji energija. Energija atiduodanti. Ypač ryškiai ji pasireiškia po kūdikio gimimo.

Tokia moteris gamina, tvarkosi, moka išklausyti, rūpestinga, paslaugi, tolerantiška. Su ja labai ramu ir konfortiška.

 • Trečioji būsena, tai mergaitės būsena.

Mergaitė

Gavimo energija. Trykštanti gyvenimo džiaugsmu, silpna, nesavarankiška. Gauna tai ko užsinori, vien dėl to, kad nori (skirtingai nuo karalienės, kuri viską užsidirba pati). Pas ją visuomet atsiras gelbėtojų, tokių kurie atskubės į pagalbą, pasirūpins, apgins. Amžina svajotoja.

 • Ketvirtoji būsena: meilužė.

Meilužė

Atidavimo energija. Aistra, laisvė, atsipalaidavimas, seksualumas. Sekso pagalba tokia moteris atiduoda vyrui labai stiprią energiją ir užpildo jį jėga.

Ji lengvai suvilioja vyrus.

O dabar pereikime prie pagrindinių dalykų. 

Energijos išsibalansavimas.

1. Kas nutinka, kada pas moterį daugiausiai yra išsivysčiusi karalienės būsena?

Vienatvė. Moteriai su dominuojančia karalienės energija niekas moteriai karalienei nepatinka, neįtinka, ji šalta viduje, nepakanti, visus atstumia, nes skaito, kad visi vyrai silpni ir nėra jos verti.

2. Kas atsitinka, kai dominuoti ima šeimininkės būsena?

Moteris būna labai globėjiška, rūpestinga. Vyrui šalia tokios labai patogu. Dažnai tokia situacija perauga į kojų šluostymąsi į tokią moterį. Šeimininke vyrai nesižavi. Žavisi mergaite, karaliene, meiluže.

Ir rūpintis šeimininke vyras visiškai nenori.

3. Kai dominuoja mergaitės būsena.

Iš vienos pusės vyrui labai malonu būti reikalingu, padėti jai, džiuginti šią mergaitę. Tai įkvepia jį heroizmui. Tačiau, kai tai vyksta pastoviai, tas tiesiog nusibosta. Nes tokia moteris visą laiką būna tik gavimo energijoje. Kai reikia kažką atiduoti, ji nemoka ir negali. Tampa isteriška.

4. Kai perteklius meilužės būsenoje.

Tai moterys iš serijos: vyrams rūpi tik seksas!

Taip, jos vyrai nori. Taip, ją mėgsta užkariauti (iki tam tikro momento)

Tačiau surišti su ja savo gyvenimo vyrai visiškai neturi noro. Išlaikyti vyro šalia, tokiai moteriai nesiseka. Ja pasinaudojama ir išeinama.

Na ir ką gi daryti?

Tikrasis moteriškumas – tai sugebėjimas naudotis visomis keturiomis energijomis, mokėti jas valdyti ir sugebėti išlaikyti balansą tarp visų keturių būsenų.

Dvi iš jų, tai gavimo energija ir kitos dvi – atidavimo energija. Absoliutus balansas ir tvermė. Energija niekur nedingta, ji tik pereina į kitokias būsenas, o jei nevyksta apsikeitimas ir kažkurioje vietoje būna perteklius, tokia situacija pasmerkta sprogimui, ankščiau ar vėliau.

Nori darnos namuose ir laimingos šeimos? Prisiimk atsakomybę. Moteris yra šeimos energetinis adapteris. Jei tu paskirstysi savo būsenas teisingai, laiku ir vietoje naudosi tas kurios toje situacijoje reikalingos, tavo šeimoje ir gyvenime įsiviešpataus harmonija. O tai reiškia, visi aplink pasijus gerai.

 • Kai vyras namo grįžta alkanas iš darbo, jam rūpi tik viena. Jis nori pavalgyti.
  Čia reikėtų įsijungti šeimininkės energiją. Tiesiog pamaitinkite jį. Būtų gerai, jei skaniai.
  Beje, tos kurios dabar sako: o aš irgi dirbu ir būnu alkana ir pavargus po darbo, iškarto gali pasižymėti, kad dabar jumyse kalba karalienė. Ir pagalvokite, ar norėtumėte, kad vyras lauktų jūsų grįžtančios iš darbo, su karštos sriubos lėkšte ir prijuoste? Nežinau ar labai jau ilgai džiaugtumėtės tokia idile.
  Moteris turi būti išmani ir sugalvoti, kaip išsisukti iš situacijos. Šiais laikais nebūtina pačiai gaminti, yra šimtai alternatyvų. Jeigu jūs uždirbate daugiau už vyrą, tai beje irgi atima iš vyro energiją.
  Pagalvokite, juk ne veltui Dievas davė moteriai galimybę daryti 10 darbų vienu metu, ko vyrai deja negali. Tad išnaudokite tai.

Ok, einam toliau

 • Kai vyras įkalė vinį ar atnešė namo algą – yra tikslinga įjungti mergaitės energiją, kuri labai džiaugsmingai moka gėrėtis savuoju medžiotoju ir gelbėtoju.
  Ir vėl, girdžiu karalienių bei šeimininkių balsus: kai aš ką nors padarau, tai niekas nepastebi ir panašiai. Taip, bet kai jūs pradėsite pastebėti, pradės pastebėti ir jus. Apsikeitimas energijomis. Duodi-gauni. Visai nesunku kartkartėmis tiesiog gėrėtis ir džiaugtis savo mylimu vyru, patikėkite. Tiesiog persijunkite į kitą būseną, nebandykite to daryti iš karalienės būsenos, darykite tai iš mergaitės būsenos ir viskas gausis savaime.
 • Meilužė gali patraukti dėmesį, sudominti, tačiau išlaikyti, be kitų trijų būsenų, ji negalės. Panaudokite meilužės būseną, kai norite padaryti ką nors malonaus savo vyrui, arba, kai norite tiesiog patraukti jo dėmesį, kai norite ką nors gauti, kai norite sudominti kažkokiais savo projektais, kai jaučiate, kad vyras jūsų nebepastabi arba kitose, panašiose situacijose.
 • Karalienės būsenoje moteris myli save, savo kūną, (o meilė kitiems prasideda visada tik nuo meilės sau) Tokioje būsenoje, moteris randa sau malonius užsiėmimus, hobius, grožio procedūras. Jai nieko dėl savęs ne gaila. Karalienė žino, kad jai reikia poilsio ir laiko sau. Ji supranta, kad jau atidavė ir atėjo laikas paimti.
  Vyras jūsų nevertina, negerbia? Įsijunkite karalienės būseną. Užsiimkite savimi, savo grožiu, savo kūnu, savo pomėgiu. Žinoma ne kaip keršo akcija, o iš tikrųjų ir pamatysite kas bus.

Išvados:

Yra keturios moteriškos energetinės būsenos:

Karalienė( gavimo energija)

Šeimininkė (atidavimas)

Mergaitė ( gavimas)

Meilužė ( atidavimas)

Pas daugelį moterų persvara būna į vieną ar keletą būsenų. Kartais būna, kad periodais perbėgama nuo vienos prie kitos, skirtingais gyvenimo periodais. (pvz vaiko gimimas)

Kas paskui iš viso to išeina, manau jau supratote.

Labai geras pavyzdys, kai moteris jaunystėje gyvena meilužės būsenoje, tokiu būdu užkariauja vyrą, staiga nuo jo pastoja ir po vaiko gimimo persikūnija visa galva į šeimininkę. Vyras pasijunta apgautas, išnaudotas ir pradeda ieškoti paguodos pas kitas meilužes (tikrąją ir energetine prasme)

Raktas į tikrąjį moteriškumą, tai balansas tarp visų keturių būsenų. Ir šis balansas turi būti išlaikomas visą laiką.

Reikia būti lanksčiai ir laiku persijunginėti, priklausomai nuo situacijos.

Ir šios visos būsenos labai noriai pasiduoda lavinimui.

Svarbu nebandyti jaustis meiluže būnant šeimininkės būsenoje arba jaustis šeimininke būnant karalienės būsenoje. Tai bus labai sunku ar net neįmanoma. Persijunkite, pažaiskite, įsikūnykite į personažą ne tik mintimis bet visu savo kūnu, pajuskite kokius judesius jūsų kūnas nori daryti vienoje ar kitoje būsenoje, leiskite savo vidinėms energijoms išsiskleisti ir jos pačios padiktuos, kaip eiti, kaip kalbėti, nes tai kils iš jūsų pačių vidaus, dėl to tai nėra sunku. Tereikia leisti sau.

Norite mylėti save ir būti mylimos? Būti laimingomis ir dovanoti laimę aplinkiniams?  Norite, kad jūsų vyras, esantis, ar tas kurį ne už ilgo sutiksite būtų sėkmingas, ištikimas, stiprus ir kt? Puiku. Ką tik sužinojote, kaip to pasiekti. Būkite ir naudokitės tuo, kuo gamta jus apdovanojo su kaupu. Savo moteriškumu ir moteriškomis energijomis.

Laimės, meilės ir sėkmės

………………………………………………………….

Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.

aloe-vera-internetu

Share on Facebook318Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

1 Comment

 • Reply
  Laura
  balandžio 11, 2017 at 10:36 am

  Dėkui, vienas iš geriausių straipsnių, kuriuos esu skaičiusi šia tema. Tiesiog man pritrūko patarimų, kaip realiai iššaukti tas energijas??

 • Palikite komentarą

  Palaukite...

  Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

  Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.