Patirčių dirbtuvės

Kaip išlikti ramiu ir susikaupusiu

Pasaulyje, kupiname stresų ir įtampos, labai svarbu mokėti išlikti ramiu ir susikaupusiu. Visų pirma, tai sveikatos, kuri yra brangiausias turtas, klausimas. Taip pat tai ir jūsų karjeros ar socialinio gyvenimo pagrindas, nes patys suprantate, jog susikaupimas, gera koncentracija bei ramus požiūris į viską, padeda išlikti ir pasiekti savo tikslus.

Kaip gi išmokti šio nelengvo meno? Štai keletas patarimų, kuriuos praktikuodami kiekvieną dieną, tikrai pasieksite rezultatų.

–       Būkite pasiruošę paleisti. Paleisti žmones kurie jaukia jums protą, bando manipuliuoti, terorizuoti ar tyčiotis. Paleisti žmones kurie visą laiką skundžiasi, kurie viskuo nepatenkinti, demonstruoja pyktį ir pagiežą. Žodžiu tuos, kurie jaukia jūsų emocinę ramybę. Tarkite pirmiausia sau, kad jie jums nereikalingi, kaip ir jūs jiems. Ir atsiminkite kiekvieną dieną, niekas niekam nieko nėra skolingas, kad ir kaip kartais jums bandoma tai įteigti.

–       Būkite lygūs. Lygybė yra tame, jog visi mes vienodai atsakingi už savo gyvenimus. Visi lygūs ir nereikia tikėtis ar laukti, kad kažkas už jus nuspręs, kaip jums gyventi, ką galvoti ir kaip elgtis. Mes visi lygūs prieš pasirinkimą.

–       Išlikite budrūs. Neleiskite niekam manipuliuoti jumis ar jūsų jausmais. Atsiminkite, kad santykiai, tai kito žmogaus buvimas jūsų gyvenime, o ne jo gelbėjimas. Aišku, nepainiokite to su tiesiog pagalbos prašymu. Jei prašo, padėkite, kaip tik galite. Manipuliacijos, tai kita.

–       Būkite pasiruošę atsitraukti. Nesileiskite į kovas, kaltinimus, apkalbas, aiškinimusis. Niekada nesiteisinkite. Jei buvote neteisūs tiesiog atsiprašykite, to pakanka. Jei labai daug skausmo suteikėte kitam, paklauskite, kaip galite atitaisyti žalą, kad atpirkti kaltę. Jei nebus atsakymo, būkite pasiruošę atsitraukti. Nes toliau jau kalba ne apie jūsų kaltę, o apie to žmogaus kaltinimus, bei gebėjimą atleisti.

–       Būkite tvirti. Nedžiūgaukite kai jus giria, neverkite kai jus peikia. Niekuomet gyvenimas nevyksta vien tik pergalėmis ar vien tik pralaimėjimais. Ir negalima net vertinti nieko pergalėmis ar pralaimėjimais. Tiesiog atraskite, ką naujo sužinojote ir ko išmokote iš situacijos ir keliaukite pirmyn, tvirtu žingsniu.

–       Tapkite praeinančiu. Ta prasme, praeikite pro šalį, kai matote svetimus konfliktus ar nesutarimus, apkalbas, skundus, manipuliacijas bei intrigas. Taip pat praeikite pro pyktį, kerštą, stereotipinius etikečių klijavimus, pasipiktinimus viskuo ir visais. Neįsitraukite į visą šitą, neeikvokite savo laiko. Praeikite pro šalį.

–       Būkite pasiruošę išsiskirti. Išsiskirti su pasenusiomis idėjomis, atsisveikinkite. Visą laiką išbandykite kažką nauja, eikite koja kojon su progresu, neužstrikite nei laike nei erdvėje. Atsisveikinkite su santykiais, kurie jums suteikia pergyvenimus bei skausmą, o ne džiaugsmą ir malonumą, atima daug jėgų ir laiko.

–       Išmokite tiesiog būti, čia ir dabar, jauskite savo kūną, stebėkite savo laikyseną, ji irgi stipriai prisideda prie jūsų tvirtumo, ramybės bei emocinio stabilumo. Niekam neleiskite jūsų suriesti į ragą, kaip sakoma.

Su meile Luka,

Taip pat skaitykite kaip tapti laisva ir stipria asmenybe http://transformacijos.lt/kaip-tapti-laisva-ir-stipria-asmenybe/

………………………………………………………….

Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.

aloe-vera-internetu

Share on Facebook66Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

1 Comment

 • Reply
  Moni
  spalio 17, 2016 at 8:46 am

  Norint išlikti ramiam labai padeda meditacija arba joga. Lankau meditacijos seansus jau 4 metus ir galiu tvirtai teigti, kad atradau ramybę, minčių vienovę. Galiu susikaupti, ramiai reaguoju į visas stresines situacijas. Žinoma, šie patarimai taip pat labai vertingi.

 • Palikite komentarą

  Palaukite...

  Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

  Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.