Patirčių dirbtuvės

Kaip tapti laisva ir stipria asmenybe?

Tiesiog reikia išmokti gyventi. Svarbiausia, bet ir sunkiausia – tai atsisakyti ribojančių ir neteisingų įsitikinimų, kuriuos kažkas kažkada įkalė mums į galvas ir kurie tokie paplitę šiuolaikinėje visuomenėje. Tiesiog reikia pradėti gyventi kaip suaugusiems ir už savo veiksmus bei sprendimus atsakingiems žmonėms.

Jei jūs norite tokiais tapti, štai 10 laisvos asmenybės nuostatų, kuriomis verta vadovautis.

1. Aš vienintelis turiu teisę vertinti savo elgesį, žodžius, emocijas ir mintis, kaip ir atsakyti už viso to pasekmes. Tik aš pats, o ne kiti, atsakingas už savo gyvenimą. Aš geriau žinau, kas man gerai, o kas ne.

2. Aš neprivalau nei aiškintis, nei teisintis kitiems, dėl savo veiksmų ar elgesio motyvų. Jei aš pasielgiau vienaip ar kitaip, vadinasi tam buvo svarios priežastys.

3. Aš pats turiu teisę nuspręsti, kiek esu atsakingas už tai, ką daro ar sprendžia kiti žmonės. Aplinkiniai gali daryti viską, ką tik nori, tačiau taip elgtis buvo jų, o ne mano sprendimas, todėl tik jie patys ir atsako už savo veiksmų pasekmes.

4. Aš turiu teisę keisti savo nuomonę, bet kuriuo momentu ir tam man nereikia klausti kažkieno pritarimo ar nuomonės.

5. Aš turiu teisę daryti klaidas ir pats jas taisyti. Aš nesu tobulas ir tai reiškia, kad galiu priimti ir neteisingus sprendimus. Tačiau aš pats ir galiu savo klaidas ištaisyti.

6. Aš bet kada galiu pasakyti: “aš nežinau” ir neprivalau žinoti atsakymų į visus klausimus.

7. Aš turiu teisę nebūti priklausomas nuo kitų žmonių geranoriškumo ir gero elgesio su manimi. Jeigu kiti žmonės elgiasi su manimi blogai – tai yra jų, o ne mano sprendimas ir jų problemos, o ne mano. Man svarbiausia, kad aš pats su savimi elgiuosi gerai ir geranoriškai, nes tik tai ir priklauso nuo mano sprendimo.

8. Aš turiu teisę priimti bet kokius sprendimus, kokie nelogiški ar neteisingi jie gali pasirodyti. Jeigu kažkas nesupranta mano veiksmų motyvų, tai ne mano, o jų problema.

9. Aš visuomet galiu pasakyti:- “aš tavęs nesuprantu”-, o ne apsimetinėti, kad man viskas aišku.

10. Aš turiu teisę pasakyti:- “man tai nėra įdomu”- ir neprivalau domėtis viskuo, kas įdomu kitiems žmonėms.

Taip, šios nuostatos gerokai pjaunasi su tuo, ką visuomenė mums primeta kaip standartą. Ir daugelis labai stengiasi prisitaikyti prie tų standartų, tikėdamiesi kažkam įtikti. Tačiau daugiausiai tokie standartai padeda tiems, kas nori valdyti mases ir tokie žmonės, kurie yra laisvi ir nepriklausomi, jiems labai jau nepatogūs. Tačiau yra vienetai, kurie visgi yra laisvi ir nepriklausomi. Jei jūs norite tapti tokiais, visuotinai priimtos normos turės būti sulaužytos. Bet tik jūsų teisė rinktis, kuo būti – marionetėmis ar laisvomis asmenybėmis.

Taip pat skaitykite kodėl nereikėtų kaupti nuoskaudų ir įsižeisti  http://transformacijos.lt/kodel-nera-reikalo-isizeidineti-ir-kaupti-nuoskaudas/

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.

aloe-vera-internetu

Share on Facebook442Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

Nėra komentarų

Palikite komentarą

Palaukite...

Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.