Patirčių dirbtuvės Praktinė ezoterika

Kaip teisingai formuluoti norus, kad jie išsipildytų?

Na ir dar kartą apie tuos norus. Labai jau man šis metas toks norams galvoti ir laukti jų išsipildymo.

Papasakosiu, kaip reikia teisingai suformuluoti norą, kurį ruošiatės pasiųsti į erdvę, kad jis išsipildytų.

Norai turi būti užsakomi po vieną.

Paprastai žmonės nori turėti daug pinigų, pavyzdžiui sako :– noriu milijono- ir toliau sau mąsto-, už pusę nusipirksiu namą, tada dar automobilį, už kitus drabužių ir panašiai. Tai ir gaunasi, kad tas vienas neapibrėžtas noras, savyje jau turi dar keletą nelabai apibrėžtų norų ir galiausiai tai tiesiog neišbaigti pasvajojimai, kurie neišsipildo dėl to, kad neteisingai formuluojami.

Reikia visus tuos norus išskaidyti atskiromis dalimis.

Noras neturi būti priemone kitų norų išpildymui.

Skaidome viską labai detaliai: milijonas – namui, automobiliui ir drabužiams; Toliau darbuojamės su kiekvienu atskirai:– namas, kam man namas? – kad gyventi atskirai nuo tėvų, arba, kad gyventi gamtos apsuptyje, arba, kad pasirodyti prieš draugus, arba kad sutilptų visi mano giminės ir panašiai. Lukštenam toliau: – kam man gyventi atskirai nuo tėvų? Nes noriu daugiau nepriklausomybės ar savarankiškumo. Ir vėl klausimas: – kam man tas savarankiškumas? Tam kad….. ir taip klausinėjame savęs iki tol, kol pajusite jausmą, štai tas jausmas ir bus išfiltruotas tikrasis pradinis noras.

Norai turi sukelti tik jausmus, o ne mintis apie naujus norus, kurie išplaukia iš pirminio.

Tai štai, kas gi turi vykti kai jūsų noras išsipildys? Jūs turėsite jausti laimę, pasitenkinimą, malonumą ir panašius jausmus bei emocijas.

Tačiau jei sakote “noriu milijono”, tai tik priemonė. Nebent norite tiesiog turėti pinigų kuriuos laikysite pasidėjęs sekcijoje ir nuo žiūrėjimo į juos jausite malonumą. Bet tada tiesiog prašykite pinigų, o ne milijono ar dešimties.

Tačiau jei norite už juos pirkti namą, kad pasijusti nepriklausomu, tai ir norėkite tiesiog būti nepriklausomu.

Jei norite sutikti nuostabų vyrą, tam kad už jo ištekėtumėte, tai jūsų tikrasis noras yra – ištekėti, tai ir norėkite ištekėti. O jei norite jį sutikti, nes norite su juo beprotiško sekso, tai ir norėkite iškarto beprotiško sekso, o ne sutikti vyrą, kad gauti sekso.

Suprantate skirtumą?

Noras turi būti “ekologiškas”.

Tai reiškia, kad dėl to ko jūs norite, negali niekas nukentėti.

Aišku, jei susiklostys aplinkybės, kad jūsų išsvajotą namą gausite paveldėdami jį po mylimo giminaičio mirties, tai čia nebus jūsų kaltė, tiesiog tokiu būdu visata nusprendė viską sudėlioti. Čia kalba ne apie tai, kad jūs turite numatyti visus galimus variantus, čia apie tai, kad jūs negalite sąmoningai norėti kažkam blogo.

Kodėl?

Nes net jeigu jūs manote, kad kažkas jums padarė kažką tokio, už ką nusipelnė bausmės, turite suprasti, kad ne visada ir jūsų požiūris ar nuomonė yra visiškai teisinga ir kad jūs negalite būti teisėju ar bausmės vykdytoju. Jūsų tiesa nėra vienintelė tiesa pasaulyje, o Visata mėgsta bumerangus laidyti. Taigi, būkite atsargūs, kad jūsų prasti poelgiai ir prasti norai bei palinkėjimai negrįžtų jums bumerangu. Ko linkėsit, tą patys ir gausit.

Norai turi būti susiję tik su jumis asmeniškai ir neturi liesti trečiųjų asmenų.

Dažnai būna taip: noriu, kad mano vaikai…. arba noriu, kad mano vyras….

Bet deja, tokie norai negalioja. Nebent tik kaip pozityvaus mąstymo ir kalbėjimo naudojimui skirti pavyzdžiai, tačiau tai nėra tokie norai, kuriuos visata pildys.

Bet galima truputį pakoreguoti viską, būtent įterpiant į noro formuluotę save, kaip laidininką.

Tai atrodys maždaug taip: noriu didžiuotis savo vaiku, kuris puikiai mokosi, arba: noriu daryti visus buities darbus kartu su savo vyru.

Žodžiu, perkelkite norą į jūsų jausmus, kuriuos pajusite, kai noras išsipildys.

Nebijokite norėti daug.

Reikia norėti daug ir dažnai. Netramdyti savo fantazijos ir neriboti savęs. Aišku, greičiausiai visi norai ir neišsipildys, tačiau kuo didesnis buvo noras ir kuo daugiau jų buvo, tuo daugiau ir gausite.

Visatoje realiai nėra jokių apribojimų, visi apribojimai, tik jūsų galvoje ir dėl jūsų fantazijos stokos. Jai nėra skirtumo, ar seną geldą ar naujausią Mercedes pateikti, o jums koks skirtumas ko užsinorėti, jei nei vienam nei kitam pats vis tiek neturite pinigų.

Ir dar keletas papildomų LABAI SVARBIŲ rekomendacijų:

 • Norus reikia paleisti, nereikia prie jų prisirišti ir vis laukti, kada, kada.
 • Norams nereikėtų uždėti laiko limito, kuris taip pat pririš jus ir noras bus sureikšmintas, dėl to negalėsite jo tiesiog paleisti.
 • Paleidę norus į erdvę, nepražiopsokite šansų. Žinokite, kad Visata pradės jums siųsti ”atsitiktinius” šansus, nutikimus, susitikimus, žinias, kurie bus skirti noro išsipildymui. Jūsų reikalas juos pastebėti ir nepražiopsoti.
 • Kai Visata pradės kreipti įvykius reikiama linkme, turite būti atviri permainoms ir naujovei, tam privalėsite paleisti praeitį, kad nebūtumėte prie jos prisirišę ir nestabdytumėte procesų.
 • Nekurkite savų scenarijų, kokiu būdu viskas turi vykti, netrukdykite Visatai ieškoti pačių geriausių jums skirtų variantų.
 • Pasitikėkite savo jausmais ir intuicija, tai labai svarbu, nors esame pratę pasitikėti protu, todėl pradedantiesiems tai nebus lengva.
 • Pradėkite nuo smulkių paprastų dalykų, kuriuos lengva ir galima greitai išpildyti. Tai reikalinga pradžioje, tam, kad gauti daugiau, tenka įsitikinti, kad tai veikia, o dideli norai pildosi ilgiau, todėl nesulaukę jokių požymių galite nusivilti ir prarasti tikėjimą. O tai jau prasti popieriai.
 • Todėl pradėkite treniruotis nuo trumpų distancijų, kaip ir bet koks mokinys, mokosi nuo mažų dalykų, niekas nepradeda nuo monumentų. Tokiu būdu patirsite, kad galite valdyti smulkmenas, pradėsite pasitikėti ir Visata ir savimi, nes juk jūs viso to bendrininkas, kaip ne kaip. O kai pradėsite jausti ir užuosti visus šansus ir net mažiausius ženklus, jau galėsite driokstelėti.
 • Mažiau pasakokite kitiems apie savo norus, tam, kad jie savo prasta energija ar kaip kitaip nepaveiktų proceso.
 • Niekada negalvokite norų prastai nusiteikę, nes mintys ir jausmai yra kertinis akmuo.
 • Turėkite specialią užrašų knygelę, kad nepamirštumėte ir nesusipainiotumėte savo norų labirintuose. Be to, karts nuo karto peržiūrinėkite ir žymėkitės, kas išsipildė, kas jau pakeliui, tam, kad susidaryti vaizdą.

Tai štai, dabar jūsų reikalas norėti tik sau ir tik to ko tikrai šaukiasi jūsų siela. Visu kitu pasirūpins Visata, tam ji ir tokia neaprėpiama, o mes užsiimkime savo gyvenimu ir tikėkime.

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.

aloe-vera-internetu

Share on Facebook1.1kTweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

4 Komentarai

 • Reply
  Kūma
  sausio 3, 2016 at 2:08 pm

  Labas, Luka. Su malonumu perskaičiau patarimus ir pritariu viskam išdėstytam 100proc. Pati jau 9 metus organizuoju norų koliažų vakarėlius prieš Kalėdas, ir artimiesiems, ir draugams, ir šiaip norinčių grupėms. Naudojuosi būtent tokiomis rekomendacijomis norų formuluotėms, labai gera padėti žmonėms išmokti svajoti. Dėkui mano Mokytojams, knygoms. Ačiū ir Jums, kad dalinatės 🙂

 • Reply
  Aušra
  balandžio 10, 2017 at 10:00 pm

  Turiu didelę svajonė. Turėti futbolo batus, susitikti su Donatu Montvydu pažaisti futbolą su juo kartu!!! labai labai norėčiau svajojau nuo vaikystės! ☺

 • Reply
  Alvydas
  gegužės 2, 2017 at 7:48 am

  Labai ačiū už patarimus. Labai įdomu

  P.S. Aušra, kurios komentaras aukščiau. Jūsų didelei svajonei išsipildyti esu tikras yra visos galimybės 🙂 Tik jeigu noras susijęs su kito konkretaus žmogaus veiksmais, tai nepamirškit to noro ir pasidalint su tuo žmogumi. Nes jeigu jam nepasakysit, tai jis gali ir nesužinot, kad labai lengvai gali padaryti Jus laimingą. Mes labai daug gerų dalykų galim padaryti net neįdėjus didelių pastangų o kitiems žmonėms tai gali būti gyvenimo svajonė, bet tiesiog mes to nežinome ir tai nevisada įvyksta (kalbu apie absoliučiai visus žmones). Susisiekit su Donatu Montvydu, pasakyt kad jo galiose yra padaryti vieną žmogų laimingą, kad jis gali išpildyti Jūsų svajonę. Tuomet jis žinodamas šią informaciją, galbūt kažkada, kažkur žais futbolą ir žinodamas apie Jus, jis pakvies pažaist kartu 🙂

 • Reply
  neringa
  rugsėjo 10, 2017 at 10:01 pm

  Diekoju

 • Palikite komentarą

  Palaukite...

  Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

  Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.