Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
24 rugsėjo, 2015- Sigita

Mūsų kūnas – sielos namai ir gyvybės šaltinis

Kūnas – mūsų namai, vieninteliai mūsų namai, be kurių neegzistuotume.

Kūnas – taip pat ir mūsų sielos prieglobstis. Kodėl siela turi kūną? Daugelyje religijų rasite įvairių nuomonių šia tema. Tačiau vienas dalykas aiškus – mes esame ir mūsų kūnas, ir mūsų siela. Šie du vienetai vienas be kito nebesudaro vientiso žmogaus.

Aš mėgstu galvoti, kad kūnas mums duotas tam, jog Dievas mūsų pirštais galėtų pačiupinėti pasaulį, mūsų akimis apžiūrėti pasaulio grožį, mūsų nosimis uosti pasaulio kvapus, o ausimis klausytis muzikos. Tad jei jau Dievas naudojasi mano kūnu, aš turiu stengtis, kad jam būtų kuo patogiau jame.

Kaip ir kiekviename gražiame sakinyje atsiranda jungtukas „bet”, po kurio viskas pasikeičia, taip ir su mūsų nuostabiu kūnu. Žmogus nebūtų žmogus, jeigu nesugalvotų, kaip sau pakenkti, arba kaip apeiti gamtos dėsnius. Na, ar bent jau pabando pergudrauti gamtą.

Tikriausiai sutiksite, kad nemažai žmonių save asocijuoja tik su kūnu. Jiems išvaizda yra svarbiau už viską. Be abejo, kiekvienas pažįstame ir tokių, kurie ignoruoja išorinį grožį, manydami, kad jei bus dvasingi, išsilavinę ar labai protingi, to bus gana, o kūnas – tai niekas, nes svarbiausia yra vidinis grožis. Tačiau gamta taip jau surėdė, kad žmonės visgi gyvena pagal tuos senuosius instinktus ir ieško sveiko kitos lyties partnerio, su kuriuo galės susilaukti sveikų palikuonių ir su kuriuo juos galės saugiai užauginti. O kas signalizuoja smegenims, kad šis individas sveikas? Teisingai – gražus kūnas, o prasta išvaizda dažniausiai atstumia, lygai dėl tos pačios pasąmonėje ir genuose užkoduotos priežasties.

Taigi, mums patinka gražūs žmonės ir nieko čia nepadarysi. Ir kaip jau minėjau, žmogus nebus žmogus, jei nesugalvos, kaip pergudrauti gamtos dėsnius ir pasinaudoti savo paties silpnybėmis ar kitaip sakant, kaip nulaužti kodus.

Šiuo metu pastebime, kaip išbujojo grožio industrija. Tokia sėkmė aplankė tik dėl to, kad yra sąmoningai ir labai meistriškai išnaudojamas žmogaus instinktas ieškoti sveiko, t.y. gražaus partnerio.

Gerai, kad mes jau suprantame, kad gražus, nebūtinai bus sveikas, jaunas ar psichiškai stabilus. Gražiu galime tiesiog tapti, tai ypač paprasta sumokėjus tam, kam reikia ir gavus tai, ko reikia. Bet žinote, ką aš pasakysiu, vis tiek galima suprasti, kad tas grožis nupirktas. Jaučiasi, kad kažkas čia ne taip, kad kažko visgi trūksta, ir nors tu ką.

Vis tik, vienas gamtos dėsnis dar niekur neprapuolė – gražus – ne visada sveikas, BET SVEIKAS – VISADA GRAŽUS.

Sveikas kūnas, vadinasi, sveika ir siela, žmogus ne tik išoriškai, bet ir dvasiškai yra švarus, stiprus ir pozityvus. O tam, kad galėtum valdyti savo gyvenimą ir siekti džiaugsmo, reikia visų pirma tapti švariu. Švariame ar kitaip sveikame kūne ir mintys greičiau materializuojasi ir gyvenimo pokyčiai vyksta į gerą. Jei kažkas nori pasiginčyti, prašau – aš ir vėl remsiuosi savo asmenine patirtimi ir vėl turiu kozirį. Taip, aš sirgau onkologine liga ir aš žinau, kodėl ir kaip tai atsitiko. Taip, aš turiu ir tokios patirties, ir po tokios pamokos sąmoningai išbandžiau kitą kelią, sveiko gyvenimo kelią. Jei jums reikia palyginimų, kuo skiriasi mano dabartinis gyvenimas, nuo to, kuris mane guldydavo po peiliu kas trejus metus, parašykite, aš jums išvardinsiu, nors, manau, normaliam žmogui nesunku pačiam tai suprasti, todėl nesiplėsiu.

Aš labai puikiai suprantu, kaip visgi sunku būna prisiversti. Patikėkite, tikrai gerai žinau tai. Ir tai tikrai ne todėl, kad mes jau tokie beviltiški bevaliai, nes negalime prisiversti pasportuoti nors 10 minučių kiekvieną rytą. Čia, pasirodo, mūsų proto gudrybės ir išdaigos.

Naujaisiais tyrimais įrodyta, kad mūsų protas „mus dabar” ir „mus ateityje” suvokia skirtingai. Pasirodo, kai mes galvojame apie save ateityje, tai mūsų protas mus priskiria kitų, svetimų žmonių kategorijai, dėl to mes taip lengvai numojame ranka ir eilinį kartą prisivalgome šokolado prieš naktį ar prisigeriam alaus. Protas sako, – valgyk, nieko tokio, tas kitas tu paskui kai jau reikės pats tegu sprendžia, ką su visu tuo daryti.

Pasirodo, įpročiai, tie automatiniai dalykėliai, yra sukuriami mūsų proto tam, kad bet koks veiksmas būtų atliekamas išnaudojant kuo mažiau energijos. Protas atsakingas už energijos taupymą ir kuo puikiausiai tvarkosi su šia užduotimi. Atliekant automatinius veiksmus išnaudojama minimaliai energijos, o viskas, ką reikia padaryti įdėjus valios pastangų, išnaudoja jos labai daug. Štai mūsų darbštusis protas ir vėl grąžina mus prie seniai išmoktų automatinių veiksmų.

Štai kodėl taip svarbu ne daryti kažką per jėgą, versti save, o ugdyti naujus automatinius veiksmus, kitaip dar vadinamus įpročiais.

Jei seną įprotį pakeisite nauju, vėliau jam atlikti nebereikės nei pastangų, nei valios. Bet valios pastangų reikės siekiant išsiugdyti tą naują įprotį. O protą galima įkalbėti, įtikinus jį, kad tai tėra laikinas energijos pereikvojimas. Žinokite, norint išsiugdyti naują įprotį, reikia veiksmą atlikti 100 dienų iš eilės, nepraleidžiant nei vienos. Vieną praleidai, kartoji nuo pradžių. Bet, kai žinai, kad va, pabaigsi tas 100 dienų ir nebereikės tiek stengtis, o pradėsi jausti malonumą ir tai taps tavo nauju gyvenimo palydovu, yra žymiai lengviau. Jūs visuomet turite turėti motyvaciją ir paaiškinimus, kodėl to reikia. Tokiu būdu protas mažiau priešinsis. Tačiau, jis kaišios vinis į ratus. Jis siūlys jums visokiausius prizus už nuopelnus. Jei nubėgote kilometrą ir pasijutote labai savimi patenkintas, jis pasiūlys jums dovaną – pasilepinti gabalu torto. Tai pinklės! Būkite labai budrūs. Tačiau, kai žinai, kaip viskas veikia, lengviau atpažinti pinkles ir jų išvengti.

Nesmerkite savęs, o tiesiog bandykite apgauti protą. Jis nieko blogo nenori, tačiau, jis dirba kaip automatas, o jūs esate to automato valdytojas, todėl, kai įsijungia raudonas mygtukas, jūsų reikalas laikų jį išjungti ir toliau dirbti savo darbą.

Neabejoju, jūs visi norite būti sveiki, gražūs, laimingi. Žinau, kad tik pradėję sąmoningai gyventi, galėsite pagaliau įgyvendinti šias svajones. Prisiimkite atsakomybę už save ateityje, nes tas žmogus esate jūs, o ne kažkas kitas, be to ir ateitis jau ne už kalnų. Tai augimo procesas, tapkite pagaliau suaugusiais žmonėmis ir pradėkite valdyti savo kūno gyvenimą, antraip vieną dieną jis užvaldys jūsų gyvenimą ir tada jau nebebus ką kaltinti, tik save.

O kaip sukurti sveiką kūną?

Mūsų sveikatos ir geros savijautos sudedamosios: maistas, vanduo, judėjimas ir kvėpavimas.

Svarbu, geras nusiteikimas ir tikėjimas savimi. Dar svarbiau savikontrolė ir ritmo laikymas. Manau, jei jau aš tai darau, nors esu tinginių karalienė, tai jums tikrai pavyks. Nepradėkite visko iš karto, eisime mažais žingsneliais, keisime vieną prastą įprotį, geru įpročiu, užtvirtinsim jį, vėliau imsimės kito. Po vieną mažą grūdelį. Nieko sudėtingo ir baisaus.

Taip pat skaitykite kaip pradėti naują sveiką gyvenimą, keletas patarimų https://transformacijos.lt/10-patarimu-norintiems-pradeti-nauja-sveika-gyvenima-ir-numesti-svorio/

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
čia rasite kokybiškų priemonių kūno odai puoselėti.

aloe-vera-internetu

Kraunama
svg
  • 01

    Mūsų kūnas – sielos namai ir gyvybės šaltinis

Greita navigacija