Kūno dirbtuvės

Mūsų kūnas – sielos namai ir gyvybės šaltinis

Kūnas mūsų namai, vieninteliai mūsų namai, be kurių nebūtų ir mūsų.

Kūnas tai taip pat ir mūsų sielos prieglobstis. Kodėl siela turi kūną? Daugelyje religijų rasite įvairių nuomonių šia tema. Tačiau vienas dalykas aiškus – mes esame ir mūsų kūnas, ir mūsų siela. Šie du vienetai vienas be kito nebe sudaro vientiso žmogaus.

Aš mėgstu galvoti, kad kūnas mums duotas tam, kad Dievas, per mūsų pirštus, galėtų pačiupinėti pasaulį, per mūsų akis apžiūrėti pasaulio grožį, mūsų nosimis uosti pasaulio kvapus, o ausimis klausytis muzikos. Tad jei jau Dievas naudojasi mano kūnu, aš turiu stengtis, kad jam būtų kuo patogiau jame.

Tačiau, kaip ir kiekviename gražiame dalyke, visuomet atsiranda prierašas “tačiau”, taip ir su tuo mūsų nuostabiu kūnu.

Žmogus nebūtų žmogus, jeigu nesugalvotų kaip sau pakenkti, arba kaip apeiti gamtos dėsnius. Na, pabandyti apeiti.

Tikriausiai sutiksite, kad yra daug žmonių, kurie save asocijuoja tik su kūnu. Jiems išvaizda svarbiau už viską. Taip pat, tikrai žinote ir tokių, kurie ignoruoja išorinį grožį, manydami, kad jei bus dvasingi, išsilavinę ar labai protingi, to ir gana, o kūnas, tai niekas, svarbu vidinis grožis. Tačiau gamta taip jau surėdė, kad žmonės visgi gyvena pagal tuos senuosius instinktus ir ieško kitos lyties atstovuose sveiko partnerio, su kuriuo galės susilaukti sveikų palikuonių ir su kuriuo juos galės saugiai užauginti. O būtent gražus kūnas ir signalizuoja smegenims, kad šis individas sveikas, lygiai kaip atvirkščiai, prasta išvaizda atstumia, lygai dėl tos pačios, pasąmonėje ir genuose užkoduotos priežasties.

Taigi, žmonėms patinka gražūs žmonės ir nieko čia nepadarysi. Ir kaip jau minėjau, žmogus nebus žmogus, jei nesugalvos, kaip apeiti gamtos dėsnius ir pasinaudoti savo paties silpnybėmis ar kitaip sakant, kaip nulaužti kodus.

Taigi, šiuo metu ir matome, kaip išbujojo grožio industrija, būtent pasinaudojusi ir labai meistriškai išnaudodama žmogaus instinktą, ieškoti sveiko, t.y. gražaus partnerio.

Šiuo metu jau tikrai suprantame, kad gražus, visai nebūtinai bus sveikas, jaunas ar psichiškai stabilus. Gražiu galime tiesiog tapti, sumokėjus tam, kam reikia ir gavus tai, ko reikia. Bet žinote ką aš pasakysiu, tai vis tiek jaučiasi. Jaučiasi ir tiek, kad kažkas čia ne taip, kad kažko visgi trūksta, nors tu ką.

Vis tik, vienas gamtos dėsnis dar niekur neprapuolė – gražus ne visada sveikas, BET SVEIKAS – VISADA GRAŽUS.

Sveikas kūnas, vadinasi sveika ir siela, vadinasi žmogus ne tik išoriškai, bet ir dvasiškai yra švarus, stiprus ir pozityvus. O tam, kad galėtum valdyti savo gyvenimą ir siekti džiaugsmo, reikia visų pirma tapti švariu. Švariame, ar kitaip sveikame kūne ir mintys greičiau materializuojasi ir gyvenimo pokyčiai vyksta į gerą. Jei kažkas nori pasiginčyti, prašau – aš ir vėl remsiuosi savo asmenine patirtimi ir vėl turiu kozirį. Taip, aš turėjau onkologinę ligą ir aš žinau kodėl ir kaip tai atsitiko. Taip, aš turiu ir tokios patirties, tad, po tokios pamokos išbandžiau kitą kelią, sveiko gyvenimo kelią. Jei jums reikia palyginimų, kuo skiriasi mano dabartinis gyvenimas, nuo to kuris mane guldydavo po peiliu kas trejetą metų, parašykite, aš jums išvardinsiu, nors manau normalus žmogus ir taip gali tai suprasti, todėl nesiplėsiu.

Ir tai pat, aš labai puikiai suprantu, kaip visgi sunku prisiversti. Patikėkite, tikrai gerai žinau tai. Ir vėl, čia ne tai, kad mes jau tokie visai bevaliai, nes negalime prisiversti pasportuoti 10 minučių kiekvieną rytą. Čia pasirodo mūsų proto gudrybės ir išdaigos.

Naujaisiais tyrimais įrodyta, kad mūsų protas mus dabar ir mus ateityje suvokia skirtingai. Pasirodo, kai mes galvojame apie save ateityje, tai mūsų protas mus priskiria kitų, svetimų žmonių kategorijai ir dėl to, mes taip lengvai numojame ranka ir vėl eilinį kartą prisivalgome šokolado prieš naktį ar prisigeriam alaus. Protas sako – valgyk, nieko tokio, tas kitas tu, paskui patas tegu sprendžia ką su tuo visu daryti, kai jau reikės spręsti.

Pasirodo, įpročiai, tie automatiniai dalykėliai, jie yra sukuriami mūsų proto, tam, kad bet kokiam veiksmui atlikti, tektų išnaudoti kuo mažiau energijos. Protas atsakingas už energijos taupymą ir kuo puikiausiai tvarkosi su šia užduotimi. Atliekant automatinius veiksmus išnaudojama minimaliai energijos, o viskas, ką reikia padaryti įdėjus valios pastangų, išnaudoja jos labai daug. Štai mūsų darbštusis protas ir veda mus vėl, prie seniai atidirbtų automatinių veiksmų.

Štai kodėl taip svarbu yra, ne daryti kažką per jėgą, versti save, o ugdyti naujus automatinius veiksmus, dar kitaip vadinamus įpročiais.

Jei seną įprotį pakeisite nauju, vėliau, jam atlikti nebereikės nei pastangų, nei valios. Bet kažkiek valios pastangų reikės įdėti, tam, kad išsiugdyti tą naują įprotį. Tik vėl gi, protą galima įkalbėti, įtikinus jį, kad tai tik laikinas energijos pereikvojimas. Žinokite – kad išsiugdyti naują įprotį, reikia veiksmą atlikti 100 dienų iš eilės, nepraleidžiant nei vienos. Vieną praleidai, kartoji nuo pradžių. Bet, kai žinai, kad va, pabaigsi tas 100 dienų ir nebereikės jau dėti tiek pastangų, o pradėsi jausti malonumą ir tai taps tavo nauju gyvenimo palydovu, yra žymiai lengviau. Jūs visuomet turite turėti motyvaciją ir paaiškinimus, kodėl to reikia. Tokiu būdu protas mažiau priešinsis. Tačiau, jis kaišios vinis į ratus. Jis siūlys jums visokiausius prizus už nuopelnus. Jei nubėgote kilometrą ir pasijutote labai savimi patenkintas, jis pasiūlys jums, kaip dovaną, pasilepinti gabalu torto. Tai pinklės! Būkite labai budrūs. Tačiau, kai žinai, kaip viskas veikia, lengviau atpažinti pinkles ir jų išvengti.

Tai štai, nesmerkite savęs, o tiesiog bandykite apgauti protą. Jis nieko blogo nenori, tik gero, tačiau, jis dirba kaip automatas, o jūs esate to automato valdytojas, todėl, kai įsijungia raudonas mygtukas, jūsų reikalas laikų jį išjungti ir dirbti toliau savo darbą.

Žinau, jūs visi norite būti sveiki, gražūs, laimingi. Žinau, taip pat, kad tik pradėję sąmoningą gyvenimą, galėsite pagaliau įgyvendinti šias svajones. Prisiimkite atsakomybę už save ateityje, nes tas žmogus esate jūs, o ne kažkas kitas, o ir ta ateitis jau ne už kalnų. Tai augimo procesas, tapkite pagaliau suaugusiais žmonėmis ir pradėkite valdyti savo kūno gyvenimą, nes kitaip, vieną dieną, jis užvaldys jūsų gyvenimą ir tada jau nebebus ką kaltinti, tik save.

O kaip sukurti sveiką kūną?

Už mūsų sveikatą ir gerą savijautą atsako šios sudedamosios:  maistas, vanduo, judėjimas ir kvėpavimas.

Svarbu geras nusiteikimas ir tikėjimas savimi. Dar svarbu savikontrolė ir ritmo laikymas. Manau jei jau aš tai darau, nors esu tinginių karalienė, tai jums tikrai pavyks. Nepradėkite visko iš karto, eisime mažais žingsneliais, keisime vieną prastą įprotį, kitu, geru įpročiu, užtvirtinsim jį, vėliau imsimės sekančio. Po vieną mažą grūdelį. Nieko sudėtingo ir baisaus.

Taip pat skaitykite kaip pradėti naują sveiką gyvenimą, keletas patarimų http://transformacijos.lt/10-patarimu-norintiems-pradeti-nauja-sveika-gyvenima-ir-numesti-svorio/

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.

aloe-vera-internetu

Share on Facebook209Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

Nėra komentarų

Palikite komentarą

Palaukite...

Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.