Meilė Patirčių dirbtuvės

Nori karaliaus? tapk karaliene

Sarkastiškas pamokslas sau ir kitoms.

Aš tai mąstau taip – turi tai, ko esi vertas. Ir sakau tai sau kiekvieną kartą, kai pasijuntu kažkuo nepatenkinta.

Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi – švelniai tą pačią mintį išreiškia senoliai.

Moterys ir vyrai, toks amžinai neišspręstas konfliktas, štai apie jį šiame kontekste dabar ir pamąstykime.
Vedos moko – vyras ir moteris turi būti karalius ir karalienė vienas kitam, bet tuo pat metu ir tarnauti vienas kitam. Vyras žmonai yra karalius ir tarnas, žmona vyrui karalienė ir tarnaitė. Teisybė, jei vyras į moterį žiūrės kaip į karalienę, jis bus jos nuolankus tarnas ir atvirkščiai. Regis viskas kaip ir aišku, elkis su vyru kaip su karaliumi ir jis su tavim elgsis kaip su karaliene. Bet Vedos Vedom, o bandant tai įsivaizduoti realybėje, mane asmeniškai apima daugybė abejonių. Mes kažkaip visgi labiau norėtume būti karaliais, o štai tarnystė arba suvokiama kažkaip iškreiptai, arba išvis nėra priimtina. Nors juk tarnauti visai nereiškia žemintis, būti spardomu, stumdomu ir visos kitos kylančios asociacijos.

Manau visgi pradėti reikėtų nuo paprastesnių, labiau suprantamų dalykų.

Pirmiausia – nori karaliaus – turi pati būti karaliene. Ir ne kitaip. Ne tapti karaliene kai jau rasi karalių, o iki tol kol jis tave suras, jau turi būti karalienė. Tas pats liečia ir vyrus, bet kalbu iš moteriškos pusės, nes pirmiausia vyrai retai kada skaito tokius dalykus, antra esu moteris, lengviau ir kalbėti nuo savo vardo.

Aš tikrai žinau, kaip atrodo tie sąrašai, kuriuose moteriškės ir panelės dėsto vyro, kurio norėtų, bruožus:

ir gražus, ir turtingas, ir protingas, ir švelnus, ir supratingas, ir dosnus, ir atletiškas, ir seksualus, ir darbštus, ir padedantis buityje ir…

Tik nemačiau nei vieno sąrašo, kur būtų šalia parašyta kuo pati galėtum būti įdomi TOKIAM vyrui. Nes logiškai mąstant, tai tokiam vyrui, jei toks egzistuoja, pateikus jo norimos moters savybių sąrašą skambėtų maždaug taip:

ir jauna, ir liekna, ir išsilavinusi, paslaugi, protinga, rami, įdomi pašnekovė, gerai gaminanti, užjaučianti, supratinga, maloni, tvarkinga, prisižiūrinti, seksuali, išmaninga lovoje, linksma, geros nuotaikos, gerai išauklėta, dėmesinga…

Na, o dabar apsižiūrim.

Kada paskutinį kartą darei manikiūrą-pedikiūrą?, o kada sporto salėje prakaitavai?, o sushi gaminimo kursuose buvai?, o naują šukuoseną darei?, o vaginos raumenis treniravai?, o knygą protingą skaitei?, o profesijos tobulino kursuose buvai?, o namų ruošos kursuose kada buvai?, o kada juokeisi, šmaikštavai, aplankei parodą galerijoje, kada operos klauseisi paskutinį kartą, o teatre buvai??…

Ką daryt?

Nori karaliaus? tapk karaliene, viskas paprasta:

Stora? –sportuok, mažiau valgyk, sveikai gyvenk;

Kvaila? – pasimokyk;

Sena? – džiaukis gyvenimu, jis tuoj baigsis;

Negraži?- kreipkis į specialistus, gera stilistų ir trenerių komanda gali padaryti iš pabaisos tikrą gražuolę;

Neturi pinigų? – rask savo gabumus ir jais pasinaudodama užsidirbk;

Nelaiminga?- išsiaiškink, kas tave daro laiminga ir imkis priemonių;

Kažko nemoki?- mokykis;

Kažko nesupranti? – klausinėk, domėkis kol suprasi;

Labai protinga?- baik kitus auklėti;

Labai viską mėgsti kontroliuoti?- medituok;

Labai griežta? – tobulink save, atrask savo moteriškumą ir juo pasimėgauk…

Gerai, dabar dar vienas. Būna, nesakau, ir tokių “susitvarkiusių”, gerų moterų, bet vėl yra tokia problema: niekaip jos negali išlaukit to princo, griebia pirmą pasitaikiusį kiauliaganį su sąlyga, kad perdarys jį į princą. Na ar nejuokinga? O tai palaukti jau niekaip? Kai kurioms merginoms lyg kokia sugedusi plokštelė užstringa ant žodžių – reikia vyro, reikia ištekėti, nespėsiu…

Va ir vargsta paskui moterys, vaikus auklėja ir vyrą šalia pasisodina, tik kad tas, nuo jos auklėjimo, jau seniai pavargo ir ruošiasi pas kitą, kuri visai patenkinta tokiu, koks jis yra. O gal rado piemuo savo piemenaitę ir užkniso jį ta princesė su savo pamokymais? Jam gal patinka kiaules ganyti ir nereikia jam jokių universitetų ar karalienių.

O dabar prie svarbiausio. Nori surasti savo meilę?

Meilės nereikia ieškoti, reikia sukurti save tokią, kokią meilė pati susirastų ir dar reikia atverti savo širdį, mesti šalin baimes ir įsitikinimus. Turi tapti tomis durimis, pro kurias į tavo gyvenimą ateis meilė. Neieškok nieko kažkur toli, tik savyje, savyje kurk savo karalienę ir ateis tavo karalius tada kai būsi pasiruošusi. Pamiršk kitus, nei tu jų pakeisi, nei prijaukinsi, nei tau tokių reikia.

Pradėti ir baigti reikia nuo savęs. Viskas, ko tau reikia, kad tave surastų tavo svajonių vyras, turi subręsti ir užaugti tavyje.

Pirma taisyklė – meilė, kurioje tikiesi žmogaus tik tam, kad jis padarytų tave laiminga- pasmerkta žlugti.

Pirmiausia tapk laiminga, o tada jau ir sukursi santykius su tokiu pat laimingu ir darysite vienas kitą dar laimingesnius, o jei kartais taip nutiktų, kad tektų prarasti tokį žmogų, tavo laimė liks su tavimi, tiesiog netekties liūdesį teks išgyventi, bet pasaulis tavyje dėl to nesugrius, nes jis pastatytas ant tvirtų tavo pačios sielos pamatų.

O jei jau esi nelaimingas, tai joks kitas žmogus ar santykiai tavęs neišgelbės ir nepadarys laimingu, tik suteiks trumpalaikį apgaulingą laimės pakaitalą, o vėliau pasekmės užgrius blogąja savo puse. Prasidės pretenzijos ir nuoskaudų kaupimas. Jei esate nelaimingas, toks liksite ir santykiuose. Neužkraukite kitiems žmonėms atsakomybės už savo laimę. Imkitės šio reikalo patys.

Mielos sielvartaujančios merginos, vis nerandančios normalių vyrų. Normalūs vyrai neišnyko, jie tiesiog susirado normalias moteris.

Nori sukurti santykius? Tapk tuo, kurį nori sutikti. Tapk žmogumi, vertu tavo svajonių mylimojo.

Reikia  pagaliau suaugti. Prisiimk atsakomybę už tai kas esi ir kas su tavimi vyksta. Baik skųstis ir savęs gailėtis. Užsiimk savimi, tobulink save. Rask veiklos, kuri tau būtų dvasiškai ir finansiškai naudinga, nelauk, kol kažkas tave išlaikys ar duos kažką. Tapk pagaliau laimingu ir pradėk didžiuotis savimi bei džiaugtis gyvenimu.

Juk suprask, niekas nenorės būti su chroniškai nelaimingu ir viskuo nepatenkintu žmogumi.

Sukurk savyje karalienę ir tavo karalius ateis pas tave.

Manai kitaip? pareikšk savo nuomonę, ji mums įdomi.

Taip pat skaitykite apie tai, kad reikia pradėti nuo savęs, visur ir meilėje taip pat http://transformacijos.lt/visai-ne-vyrai-kiaules/

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.

aloe-vera-internetu

Share on Facebook1kTweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

7 Komentarai

 • Reply
  violeta
  lapkričio 11, 2015 at 6:27 pm

  Straipsnis patiko, kaip ir daugelis kitu jusu rasiniu. Su malonumu skaitau viska,dekoju !

 • Reply
  Justas
  lapkričio 22, 2015 at 4:33 am

  Kaip matai mieloji,ir vyrai kartais perskaito tokius straipsnius…:-D
  Gražiai,taikliai, šmaikščiai…super,taip ir toliau! 😉

  • mm
   Reply
   Luka de Luna
   lapkričio 22, 2015 at 8:35 pm

   tokie vyrai, Justai, man patinka, bet patinka ir tokie, kuriems tai nerūpi 🙂

 • Reply
  eva
  lapkričio 22, 2015 at 6:55 pm

  Na tai ar pavyko tapti ta karaliene? Bet kuri bent kiek rastingesne moteris gebetu sukurti toki pamastymu pasvarstymu rasineli, bet teorija teorijai o praktika praktikai. Taigi lauksime karaliaus ir karalienes nuotraukos (irodymo, liudijimo, rezultato) O kol jo nera… na eilines mintys, gal milijona kartu girdetos…

  • mm
   Reply
   Luka de Luna
   lapkričio 22, 2015 at 8:34 pm

   Aš savo karalių radau jau seniai, bet kiekvieną rytą atsikėlusi kuriu jį iš naujo, kaip ir karalienę savyje. Ir tai su niekuo nepalyginama ir nenusakoma nuostabi ir stebuklinga patirtis. Tikrai, yra daugybė dalykų šiame pasaulyje, kuriuos esame šimtus kartų girdėję, skaitę ir galime apie tai parašyti ir puikiai žinome, taip pat, yra šimtai žmonių kurie vieną kartą išgirdę ima ir pabando patys. Jei esate viską žinantis ir girdėjęs, tačiau reikalaujate svetimų įrodymų, vadinasi dar pats nieko nesiryžote išbandyti savo kailiu. Aš išbandyti mėgstu tai, kas neturi jokių yrodymų ir sužinau kokia visgi yra tiesa. Siūlau ir Jums, miela Eva, pabandyti pačiai ir kurti savo patirtį, o ir mums papasakoti, ką manote ir kaip sekasi.

 • Reply
  Gabrielė
  rugpjūčio 11, 2016 at 8:38 pm

  Man labai patiko Jūsų straipsnis! Ačiū! Mėgstu tokį tiesmuką ir atvirą rašymo stilių, kur galima į rimtus dalykus pasižiūrėti su gražiu sarkazmu. Saldžių straipnsį ir taip pilna:) Taip ir toliau!

 • Reply
  Mantas
  sausio 8, 2017 at 12:45 am

  Kad taptum Karalium ir Karalienė reikia įdėti begalės pastangų, nebent esi netoks ir baisus prieš tampant juo. Ir deja, bet nėra viskas taip paprasta ir aišku, kaip šiame straipsnyje… nors kai perskaitai atrodo, kad tikrai viskas ne taip ir sudėtinga, bet kai esi žlugusi asmenybė tai viskas pasidaro šimtą kartų sunkiau… Ps. vistiek manau straipsnis neblogas.

 • Palikite komentarą

  Palaukite...

  Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

  Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.