Patirčių dirbtuvės

Žiemos saulėgrįžos meto magija

Dienos prieš ir po žiemos saulėgrįžos yra pačios stebuklingiausios dienos metuose.

Šiuo metu galima pakeisi savo likimą ir atgimti iš naujo, kaip kad tai daro saulė. Atsisakant visko kas nereikalinga ir pradedant kai ką naujo. Būtent šią dieną, saulė apėjusi ratą užbaigia seną saulės ciklą, bei pradeda naują. Kartu ir mes galime pradėti auginti kai ką naujo ir šviesaus. Taigi nepražiopsokime šio stebuklingo laiko.

      >  Jau savaitę iki saulėgrįžos reikia atsikratyti visko kas nebereikalinga, kas tempia atgal, žemyn ir teršia gyvenimą. 

Tai liečia tiek fizinį tiek dvasinį pasaulį. Išvalykite namus nuo senų nereikalingų daiktų, atiduokite tiems, kam jų reikia ar išmeskite. Uždekite žvakes, tegu valo energiją.

Tą patį padarome informacinėje erdvėje. Atsisakykite destruktyvių santykių, kontaktų, minčių, informacijos.

Surašykite ant lapelio viską, ko norėtumėte atsikratyti ir sudeginkite lapelį vizualizuodami, kaip visas gyvenimo šiukšles, kurių prikaupėte, kartu su pelenais ir dūmais išsklaido ir sunaikina erdvė. Padėkokite už naują švarią erdvę atsiradusią jūsų gyvenime po šio išsivalymo. Įsivaizduokite tą erdvę, kaip švytinčią, baltą saugią, laimingą ateitį.

       >  Labai tinkamas laikas vandens procedūroms, su kvapniomis žolelėmis, aliejais, druskomis. Labai geras būdas, stovint po dušu atsiminti visas nuoskaudas, skriaudas ir skaudulius, bei gerokai išsiverkti. Išreikšti visas sukauptas, neišlietas emocijas ir jausmus, kaip pyktis, pavydas. Vanduo viską nuplaus. Vizualizuokite, kaip jis tai daro, kaip nuplauna visus šiuos nebereikalingus jausmus į kanalizaciją.

Tuomet prisileiskite vonią su įvairiais kvapniais priedais bei druskomis,tokia procedūra užpildys atsiradusią vietą pozityviomis energijomis. Palepinkite save, paglostykite, pagirkite.

> Grąžinkite visas skolas, net pačias mažiausias. Ir nieko nesiskolinkite šiuo periodu. Pagal galimybes įvykdykite visus pažadus, pabaikite nepabaigtus darbus.

> Atleiskite sau ir visiems ant ko pykote.

Ir nuo šios minutės pradėkite saugoti mintis, namus ir visą savo erdvę nuo negatyvo, palaikykite šią sukurtą švarą su dideliu budrumu. Tai liečia ir jūsų mintis bei jausmus šiuo periodu.

Įsileiskite kuo daugiau pozityvumo ir planuokite savo šviesią ateitį.

Permąstykite praeinančių metų rezultatus, suvokite, kas pasisekė, kas ne. Atsisakykite to kas buvo neveiksminga.

Galvokite ir transliuokite savo norus, planus, tikslus, planuokite ateitį. Tai labai energetiškai stiprus metas, todėl viskas ką norite gauti, turi būti pasakyta jau dabar.

Labai geras laikas meditacijoms ir dvasinėms praktikoms.

      > 21 dieną reikia rasti laiko, kad pamąstyti ir prisiliesti prie savo gyvenimo bei esybės gelmių. Atsiribokite nuo šventinio šurmulio ir paviršutiniškumo ir įsiklausykite, kas vyksta jumyse, jūsų gyvenime. Atsispirdami nuo šio pamatinio jausmo atraskite visas idėjas ir tikslus, kurie veržiasi ir pasiruošę tapti ateitimi. Planai sudaryti šią dieną visiems metams, turi ypatingų galių.

      > 22 dienos ryte, pasistenkite pasitikti saulėtekį ir pasveikinkite saulę su nauju gimimu, padėkoti už viską, ką ji mums dovanoja.

Tegu šios stebuklingos dienos suteikia jums galimybę prisiliesti prie kažko nežemiško ir stebuklingo, bei paskatina kurti stebuklus savo rankomis savo gyvenime. Ir tegu visi jūsų norai išsipildo.

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.

aloe-vera-internetu

 

Share on Facebook552Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

Nėra komentarų

Palikite komentarą

Palaukite...

Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.