0
Praktinė ezoterika

Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo ir kaip teisingai jį užsirišti?

raudonas siūlas

Jau seniai pastebėjau, kad žurnaluose ir šiaip gatvėje, vis šmėsteli žmonės su raudonu siūlu ant rankos. Taigi nusprendžiau pasidomėti, kokia čia mada. Ir štai, sužinojau visai įdomių dalykų, ką reiškia raudonas siūlas ant riešo, kuriais dalinuosi ir su jumis.

Raudonas siūlas užrištas ant riešo, apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. Šis paprastas būdas apsisaugoti, yra atėjęs į šiuolaikinį pasaulį iš tolimos praeities. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės naudojo šią apsaugą, kad nugintų nuo savęs ir artimųjų įvairias negandas.

Iš kur tai atėjo?

Apsaugos istorija prasideda senovės Izraelyje. Žmonių sąmonėje raudonas siūlas asocijavosi su apsauga nuo blogio, nes būtent taip buvo aprištas biblinės žydų herojės motinos Rachelės, motiniškos meilės ir pasiaukojimo įkūnytojos, kapas. Žmonės ateidavo prie jos kapo su raudonais siūlais ir pakraudavo juos šviesia apsaugančia energija tam, kad vėliau jais aprištų savo artimųjų riešus. Raudonas siūlas tapdavo apsauga nuo kitų žmonių blogos įtakos.

Šis siūlas veikia, t.y. saugo nuo blogos akies tik tada, kai jis yra rišimas ant kairiosios rankos riešo, nes kairė ranka esą simbolizuoja žmogaus kūną ir sielą ir tik per šią ranką žmogus gali priimti apsauginę energiją siunčiamą Rachelės.

Taip pat ir pagonių deivės siūlė naudoti raudonus siūlus namų apsaugai nuo vagių bei nuo blogio linkinčiųjų. Reikėjo juos rišti ant tvoros priešais namo duris.

Vėliau raudonas siūlas tapo individualia kiekvieno žmogaus apsauga. Juos pradėjo rišti ant riešo, prieš tai užmazgydami ant jo mazgelius ir tuo metu naudodavo specialius užkalbėjimus. Raudona spalva mūsų protėvių galvose buvo asocijuojama su gyvybine saulės jėga, nes labiau už kitas sugeba kovoti su tamsiosiomis jėgomis ir taip pat teigiamai veikia žmogaus energetinį lauką.

Kaip teisingai užrišti raudoną siūlą ant riešo

Stiprią apsaugą galima pasigaminti savo rankomis. Siūlas turi būti vilnonis, nes vilna, manoma, ne tik atstumia negatyvią energiją, bet turi gydomųjų savybių. Vilna padeda gydyti sąnarių skausmus bei odos ligas, dėl to žmonės nuo seno tikėjo, kad vilnos pagalba galima pagerinti savo sveikatą.

Tam, kad tas raudonas siūlas taptų apsauga, reikia ant jo surišti keletą mazgelių, kaip tai darė mūsų protėviai. Pradedant darbą, reikia skirti vieną minutę tylai: susikoncentruoti į gerus, pozityvius pojūčius ir emocijas, bei atsikratyti negatyvių. Sakoma, kad siūlas įsimins visus tuo metu jūsų spinduliuojamus jausmus. Mazgelių skaičius turi būti nelyginis.

Prisiminkite, kad nei vienas mazgelis negali būti užrištas be prasmės. Kiekvienam turi būti skirta tam tikra funkcija. Nereikėtų jų daryti labai daug, daugiausia gali būti 7. Užmegzdami mazgelį mintyse pasakykite, kokią funkciją jis atliks, kokiu tikslu jį rišate. Iš anksto apmąstykite, su kokiais tikslais rišite ir nuo ko norite apsisaugoti. Tarp mazgelių palikite ne mažesnius kaip centimetro tarpelius, kitaip jie pradės painioti savo galias ir susilpnės bendras raudonojo siūlo apsaugos laukas.

Pagaminta siūlo apyrankė rišama ant kairiosios rankos riešo. Riešas – pati silpniausia kūno vieta, prasčiausiai apsaugota nuo neigiamos energijos poveikio. O kairė pusė nuo seno asocijuojama su negatyvu ir anapusinėmis jėgomis, dėl to visuomet būdavo saugoma ypač kruopščiai. Užrišti apsaugą turi artimas žmogus. Jei tai darysite pats sau, galite ne tik panaikinti apsaugines siūlo galias, bet ir pritraukti į savo gyvenimą nelaimių.

Tradiciškai siūlas rišamas trimis mazgais, tuo metu sakant užkalbėjimą: “te Dievas tave saugo, šventieji bėdas sunaikina. Amen”. Ar kažką panašaus savo nuožiūra, manau. Nuo šio momento siūlą reikia nešioti nenusiimant.

Jeigu po kurio laiko pastebėjote, kad raudono siūlo apyrankė dingo, vadinasi ji persipildė neigiama energija, kurią surinko į save. Galima sakyti, jus apsaugodamas siūlas pilnai atliko savo funkciją. Atėjo laikas naujam švariam siūlui ir jo apsaugai.

Yra žmonių, ir aš tokia, kurie mėgsta suteikti įvairių galių talismanams. Tie, kas tikite, išbandykite, o kiti galite tiesiog nusišypsoti ir pamiršti tai, ką perskaitėte 🙂

Linkiu visiems geros apsaugos.

Luka de Luna
——————————————————————————-
Norite apsaugoti veido odą nuo kenksmingų saulės spindulių? “Talismanų” rasite www.alavijoziedas.lt

alijošiaus kosmetika

Alijošiaus kosmetika su SPF

Dalintis:

Tau taip pat gali patikti

No Comments

  Cover for Transformacijos
  10,521
  Transformacijos

  Transformacijos

  Esu Luka de Luna. Esu ten, kur labiausiai ir noriu būti.

  This message is only visible to admins.
  Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
  Click to show error
  Error: Error validating access token: The session is invalid because the user logged out. Type: OAuthException

  2 weeks ago

  Transformacijos
  Transformacijos ... See MoreSee Less
  View on Facebook

  5 months ago

  Transformacijos
  Suaugusiu žmogus tampa tik tuomet, kai įstengia pats sau pasakyti NEIr tikrai, maži vaikai (maži amžiumi) juk negali sau pasakyti "ne". Jų paskatos yra paremtos norais, nesvarbu, ar tai jiems naudinga, ar kenksminga. Jie gali paklusti tėvų draudimui, tačiau patys nuspręsti atsisakyti to, ko nori, tikrai nesugeba.O dabar atsigręžkime į suaugusius. Ar daugelis jų gali pasakyti sau "ne", kai susiduria su jų sveikatą ir gyvenimą griaunančiais dalykais, bet kurių jiems tiesiog labai norisi? Ar daugelis savo valia atsisako tinginystės, veltėdžiavimo, apkalbų, pykčių, negatyvių emocijų ir kitų juos ir jų gyvenimus griaunančių dalykų?Bent mėnesiui? Bent savaitei? O Jūs pats ar galite?Taigi manau, pradeda ryškėti kontūrai ir jau kiekvienas intuityviai pradedame syvokti esmę.Nori būti laivas? O ar jau esi tam pakankamai suaugęs? Jei atsakymas į antrą klausimą pakibo, galima drąsiai teigti, kad kol kas laisvas nesi. O jei tau jau keturiasdešimt ar daugiau metų, manau, nelabai ir nori, nes per tiek laiko juk ir pats galėjai padaryti tokias išvadas...............www.transformacijos.lt ... See MoreSee Less
  View on Facebook