Praktinė ezoterika

Mėnulio jaunaties kalendorius

Kiekviena jaunatis metuose, turi savo unikalias savybes

Kiekvieną mėnesį mes išgyvename stebuklingą periodą, kai turime galimybę pakeisti savo gyvenimą, priartėti prie svarbių svajonių ir tikslų.

Kodėl mėnulio ciklai mums yra svarbūs? Nes mėnulis yra žemės palydovas, jo energijos stipriai veikia žmones ir gamtą. Jis juda labai greitai, lyginant su kitomis planetomis kurios svarbios astrologijoje, todėl ir pokyčiai kuriuos jis sąlygoja yra greiti. Mėnulis apeina visą zodiako ratą maždaug per 28 dienas. Ir kas 28-29 dienas keičiasi mėnulio mėnesio diktuojamos užduotys mūsų gyvenime. Šios užduotys atitinka tą zodiako ženklą, kuriame vyksta Jaunatis.

Kas yra Jaunatis? Tai mėnulio ir saulės susijungimas viename taške danguje. Tuo metu mėnulio visiškai nelieka ir vyksta tokia kaip mirtis, kai miršta vienos užduotys ir galimybės, vyksta lyg ir trumpas atokvėpis, vienam momentui ir tuojau pat gimsta naujos užduotys naujam mėnulio mėnesiui, su kuriomis mums teks susidurti ir dirbti. Jei mes gerai suprantame mėnesio užduotis, mums lengviau susivokti kas su mumis vyksta.

Metų laikotarpyje mes turime 12 Jaunačių ir per jas mes pergyvename visą dvylikos mėnesių diktuojamą išgyvenimų, užduočių, galimybių ir pasirinkimų spektrą.

Kiekvieno mėnesio užduotis yra loginis praėjusios užduoties tęsinys. Prasideda Jaunatimi Avino ženkle ir baigiasi Žuvyse. Štai tokiu būdu visą zodiako ratą apeina mėnulis, o mes per tą laiką turime atidirbti kiekvieno ženklo kuriamas užduotis, tam, kad judėti į priekį, vystytis ir tobulėti.

Galima pasakyti, kad kas met viskas kartojasi, tiesos yra, gamta yra cikliška, visose jos apraiškose vyrauja cikliškumas, tačiau kiekvienas periodas visgi turi savo specifikas, juolab, kad danguje niekas nestovi vietoje, dangaus kūnai juda ir kuria tam tikrus junginius, kurie taip pat daro papildomą ir ryškų poveikį kiekviename uždavinyje.

Pasinaudokite tomis specifinėmis energijosmi, kad sustiprinti tam tikras sritis, stichijas, su kuriomis tos energijos rezonuoja.

Artimiausia Jaunatis    2020.08.19

05:41 Liūto ženkle

1 mėnulio para nuo 08.19  11:20 iki 08.20  06:24

Tai bus karališka jaunatis Liūto ženkle susijungime su Merkurijumi ir trine su Marsu.

Artimiausios dvi savaitės geras periodas kūrybinių profesjų žmonėms. Tinkamas kažką pradėti dizaino, reklamos, teatro, visuomeninėje veiklose, taip pat juridiniuose reikaluose, prezentacijoms, parodoms. Bet pasiruoškite padirbėti. Kuo daugiau jegų ir užsispyrimo įdėsite, tuo didesni šansai pasiekti sėkmę.

Ir po jaunaties, pirmą mėnulio parą rašome planus artimiausiam mėnesiui.

Šios jaunaties temos bus tokios:

Kilimas karjeroje
Karjeros/verslo plėtra
Saviugda, asmeninė sėkmė
Talentų ir gabumų atskleidimas
Hobis
Piaras, reklama, pasirodymas prieš publiką, socialinėje erdvėje
Santykiai su vaikais, pastojimas
Kūryba
Santykiai su mylimuoju
Poilsis, prabanga, pirkiniai savo malonumui

Šioje jaunatyje galima pabūti visišku egoistu ir rašyti norus apie savęs lepinimą, turtus, pinigus ir savo pasiekimus bei šlovę.

Kad pastiprinti poveikį, nešiokite auksą, aukso spalvos rūbus ir viską kas auksu žiba.

Labai tinkamos pinigų pritraukimo praktikos ir ritualai, taip pat konfirmacijos pritraukiančios sėkmę ir gausą.

Taigi linkiu visiems nuostabios Jaunaties, atverkite savo langus, duris ir širdis naujoms energijoms, įsileiskite naujas galimybes, o tam kad jos ateitų ir kad norai pildytųsi, nepamirškite, kad pirmosiomis pilnaties dienomis reikia kurti planus, užrašyti norus, svajoti ir tos svajonės pildysis.

Tuo pačiu paskaitykite mano straipsnį apie tai, kaip teisingai formuluoti norus kad jie pildytūsi.

Spauskite čia Kaip teisingai formuluoti norus, kad jie išsipildytų?


 

Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Pasidalink su draugais

Tau taip pat gali patikti

Nėra komentarų

Parašyti komentarą

error: Visos teisės saugomos!!