0
Meilė Patirčių dirbtuvės

Nori karaliaus? Tapk karaliene

surasti meilę

Sarkastiškas pamokslas sau ir kitoms kaip surasti meilę

Aš mąstau taip – turi tai, ko esi vertas. Ir sakau tai sau kiekvieną kartą, kai pasijuntu kažkuo nepatenkinta.

Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi – švelniai tą pačią mintį išreiškia senoliai.

Moterys ir vyrai, toks amžinai neišspręstas konfliktas, štai apie jį šiame kontekste dabar ir pamąstykime.
Vedos moko – vyras ir moteris turi būti karalius ir karalienė vienas kitam, bet tuo pat metu ir tarnauti vienas kitam. Vyras žmonai yra karalius ir tarnas, žmona vyrui karalienė ir tarnaitė. Teisybė, jei vyras į moterį žiūrės kaip į karalienę, jis bus jos nuolankus tarnas ir atvirkščiai. Regis viskas aišku, elkis su vyru kaip su karaliumi ir jis su tavim elgsis kaip su karaliene.

Bet Vedos Vedomis, o bandant tai įsivaizduoti realybėje, mane asmeniškai apima daugybė abejonių. Mes visgi labiau norėtume būti karaliais, o štai tarnystė arba suvokiama iškreiptai, arba išvis nėra priimtina. Nors tarnauti visai nereiškia žemintis, būti spardomu, stumdomu ir … (sakiniui baigti tinka visos kitos kylančios asociacijos).

Manau, pradėti reikėtų nuo paprastesnių, labiau suprantamų dalykų.

Pirmiausia: nori karaliaus – turi pati būti karaliene. Ir ne kitaip. Ne tapti karaliene, kai rasi karalių, o iki tol, kol jis tave suras, jau turi būti karalienė. Tas pats principas ir vyrams taikomas. Bet kalbėsiu iš moteriškos pusės, nes pirmiausia, vyrai retai kada skaito tokius straipsnius, antra, esu moteris, tad lengviau kalbėti savo vardu.

Aš tikrai žinau, kaip atrodo sąrašai, kuriuose moteriškės ir panelės dėsto svajonių vyro bruožus:

ir gražus, ir turtingas, ir protingas, ir švelnus, ir supratingas, ir dosnus, ir atletiškas, ir seksualus, ir darbštus, ir padedantis buityje ir…

Tik nemačiau dar nė vieno sąrašo, kuriame šalia vyro savybių būtų parašyta, kuo pati galėtum būti įdomi TOKIAM vyrui. Logiškai mąstant, svajonių vyro, jei toks egzistuoja, pateiktas jo norimos moters savybių sąrašas būtų maždaug toks:

ir jauna, ir liekna, ir išsilavinusi, paslaugi, protinga, rami, įdomi pašnekovė, gerai gaminanti, užjaučianti, supratinga, maloni, tvarkinga, prisižiūrinti, seksuali, išmaninga lovoje, linksma, geros nuotaikos, gerai išauklėta, dėmesinga…

Na, o dabar apsižiūrim!

Kada paskutinį kartą dareisi manikiūrą-pedikiūrą? Kada sporto salėje prakaitavai? O sushi gaminimo kursuose buvai? Gal naują šukuoseną darei? O vaginos raumenis treniravai? Knygą protingą skaitei? Ar profesijos tobulino kursuose buvai? Tai gal namų ruošos kursuose kada buvai? Kada juokeisi, šmaikštavai, aplankei parodą galerijoje, kada operos klauseisi paskutinį kartą, o teatre buvai…?

Ką daryti?

Nori karaliaus? Tapk karaliene! Viskas paprasta:

Stora? –sportuok, mažiau valgyk, sveikai gyvenk;

Kvaila? – pasimokyk;

Sena? – džiaukis gyvenimu, jis tuoj baigsis;

Negraži? – kreipkis į specialistus, gera stilistų ir trenerių komanda gali padaryti iš pabaisos tikrą gražuolę;

Neturi pinigų? – rask savo gabumus ir jais pasinaudodama užsidirbk;

Nelaiminga? – išsiaiškink, kas tave daro laiminga ir imkis priemonių;

Kažko nemoki? – mokykis;

Kažko nesupranti? – klausinėk, domėkis kol suprasi;

Labai protinga? – baik kitus auklėti;

Labai viską mėgsti kontroliuoti? – medituok;

Labai griežta? – tobulink save, atrask savo moteriškumą ir juo pasimėgauk…

Na, manau, esmę supratote.

Be abejo, būna nemažai ir tokių “susitvarkiusių”, gerų moterų, bet su jomis kita problema. Jos niekaip negali išlaukit to princo, griebia pirmą pasitaikiusį kiauliaganį su sąlyga, kad perdarys jį į princą. Argi nejuokinga? O tai palaukti jau niekaip? Keista, kad kai kurios merginos lyg kokia sugedusi plokštelė užstringa ties žodžiais “reikia vyro, reikia ištekėti, nespėsiu”…

Ir vargsta paskui moterys, vaikus auklėja ir vyrą šalia pasisodina. Tik kad tas nuo jos auklėjimo jau seniai pavargo ir ruošiasi pas kitą, kuri visai patenkinta tokiu, koks jis yra. O gal rado piemuo savo piemenaitę ir užkniso jį ta princesė su savo pamokymais? Jam gal patinka kiaules ganyti ir nereikia jam jokių universitetų ar karalienių.

Nori surasti savo meilę?

Meilės nereikia ieškoti, reikia sukurti save tokią, kokią meilė pati susirastų. Dar reikia atverti savo širdį, mesti šalin baimes ir įsitikinimus. Turi tapti tomis durimis, pro kurias į tavo gyvenimą ateis meilė. Neieškok nieko kažkur toli, tik savyje, savyje kurk savo karalienę ir ateis tavo karalius tada, kai būsi pasiruošusi. Pamiršk kitus, nei tu juos pakeisi, nei prijaukinsi, nei tau tokių reikia.

Pradėti ir baigti reikia nuo savęs. Viskas, ko tau reikia, kad tave surastų tavo svajonių vyras, turi subręsti ir užaugti tavyje.

Pirma taisyklė: meilė, kurioje tikiesi žmogaus tik tam, kad jis padarytų tave laiminga – pasmerkta žlugti.

Pirmiausia tapk laiminga, tada ir sukursi santykius su tokiu pat laimingu ir darysite vienas kitą dar laimingesnius. Jeigu kartais taip nutiktų, kad tektų prarasti tokį žmogų, tavo laimė liks su tavimi, tiesiog netekties liūdesį teks išgyventi, bet pasaulis tavyje dėl to nesugrius, nes jis pastatytas ant tvirtų tavo pačios sielos pamatų.

Jei jau esi nelaimingas, tai joks kitas žmogus ar santykiai tavęs neišgelbės ir nepadarys laimingu, tik suteiks trumpalaikį apgaulingą laimės pakaitalą, o vėliau pasekmės užgrius blogąja savo puse. Prasidės pretenzijos ir nuoskaudų kaupimas. Jei esate nelaimingas, toks liksite ir santykiuose. Neužkraukite kitiems žmonėms atsakomybės už savo laimę. Imkitės šio reikalo patys.

Mielos sielvartaujančios merginos, vis nerandančios normalių vyrų, atminkite, normalūs vyrai neišnyko, jie tiesiog susirado normalias moteris.

Nori sukurti santykius? Tapk tuo, kurį nori sutikti. Tapk žmogumi, vertu tavo svajonių mylimojo.

Reikia  pagaliau suaugti. Prisiimk atsakomybę už tai, kas esi ir kas su tavimi vyksta. Baik skųstis ir savęs gailėtis. Užsiimk savimi, tobulink save. Rask veiklos, kuri tau būtų dvasiškai ir finansiškai naudinga, nelauk, kol kažkas tave išlaikys ar duos kažką. Tapk pagaliau laimingu ir pradėk didžiuotis savimi bei džiaugtis gyvenimu.

Suprask, niekas nenorės būti su chroniškai nelaimingu ir viskuo nepatenkintu žmogumi.

Sukurk savyje karalienę ir tavo karalius ateis pas tave.

Manai kitaip? Pareikšk savo nuomonę, ji mums įdomi.

Taip pat skaitykite apie tai, kaip reikia pradėti nuo savęs visur ir meilėje taip pat https://transformacijos.lt/visai-ne-vyrai-kiaules/

——————————————————————————-

“Sukurk savyje karalienę ir tavo karalius ateis pas tave.” – www.alavijoziedas.lt

Dalintis:

Tau taip pat gali patikti

5 Comments

 • Reply
  violeta
  11 lapkričio, 2015 at 6:27 pm

  Straipsnis patiko, kaip ir daugelis kitu jusu rasiniu. Su malonumu skaitau viska,dekoju !

 • Reply
  Justas
  22 lapkričio, 2015 at 4:33 am

  Kaip matai mieloji,ir vyrai kartais perskaito tokius straipsnius…:-D
  Gražiai,taikliai, šmaikščiai…super,taip ir toliau! 😉

  • mm
   Reply
   Luka de Luna
   22 lapkričio, 2015 at 8:35 pm

   tokie vyrai, Justai, man patinka, bet patinka ir tokie, kuriems tai nerūpi 🙂

 • Reply
  eva
  22 lapkričio, 2015 at 6:55 pm

  Na tai ar pavyko tapti ta karaliene? Bet kuri bent kiek rastingesne moteris gebetu sukurti toki pamastymu pasvarstymu rasineli, bet teorija teorijai o praktika praktikai. Taigi lauksime karaliaus ir karalienes nuotraukos (irodymo, liudijimo, rezultato) O kol jo nera… na eilines mintys, gal milijona kartu girdetos…

  • mm
   Reply
   Luka de Luna
   22 lapkričio, 2015 at 8:34 pm

   Aš savo karalių radau jau seniai, bet kiekvieną rytą atsikėlusi kuriu jį iš naujo, kaip ir karalienę savyje. Ir tai su niekuo nepalyginama ir nenusakoma nuostabi ir stebuklinga patirtis. Tikrai, yra daugybė dalykų šiame pasaulyje, kuriuos esame šimtus kartų girdėję, skaitę ir galime apie tai parašyti ir puikiai žinome, taip pat, yra šimtai žmonių kurie vieną kartą išgirdę ima ir pabando patys. Jei esate viską žinantis ir girdėjęs, tačiau reikalaujate svetimų įrodymų, vadinasi dar pats nieko nesiryžote išbandyti savo kailiu. Aš išbandyti mėgstu tai, kas neturi jokių yrodymų ir sužinau kokia visgi yra tiesa. Siūlau ir Jums, miela Eva, pabandyti pačiai ir kurti savo patirtį, o ir mums papasakoti, ką manote ir kaip sekasi.

Cover for Transformacijos
10,521
Transformacijos

Transformacijos

Esu Luka de Luna. Esu ten, kur labiausiai ir noriu būti.

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session is invalid because the user logged out. Type: OAuthException

2 weeks ago

Transformacijos
Transformacijos ... See MoreSee Less
View on Facebook

5 months ago

Transformacijos
Suaugusiu žmogus tampa tik tuomet, kai įstengia pats sau pasakyti NEIr tikrai, maži vaikai (maži amžiumi) juk negali sau pasakyti "ne". Jų paskatos yra paremtos norais, nesvarbu, ar tai jiems naudinga, ar kenksminga. Jie gali paklusti tėvų draudimui, tačiau patys nuspręsti atsisakyti to, ko nori, tikrai nesugeba.O dabar atsigręžkime į suaugusius. Ar daugelis jų gali pasakyti sau "ne", kai susiduria su jų sveikatą ir gyvenimą griaunančiais dalykais, bet kurių jiems tiesiog labai norisi? Ar daugelis savo valia atsisako tinginystės, veltėdžiavimo, apkalbų, pykčių, negatyvių emocijų ir kitų juos ir jų gyvenimus griaunančių dalykų?Bent mėnesiui? Bent savaitei? O Jūs pats ar galite?Taigi manau, pradeda ryškėti kontūrai ir jau kiekvienas intuityviai pradedame syvokti esmę.Nori būti laivas? O ar jau esi tam pakankamai suaugęs? Jei atsakymas į antrą klausimą pakibo, galima drąsiai teigti, kad kol kas laisvas nesi. O jei tau jau keturiasdešimt ar daugiau metų, manau, nelabai ir nori, nes per tiek laiko juk ir pats galėjai padaryti tokias išvadas...............www.transformacijos.lt ... See MoreSee Less
View on Facebook