Meilė Patirčių dirbtuvės

Nori karaliaus? Tapk karaliene

surasti meilę

Sarkastiškas pamokslas sau ir kitoms kaip surasti meilę

Aš mąstau taip – turi tai, ko esi vertas. Ir sakau tai sau kiekvieną kartą, kai pasijuntu kažkuo nepatenkinta.

Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi – švelniai tą pačią mintį išreiškia senoliai.

Moterys ir vyrai, toks amžinai neišspręstas konfliktas, štai apie jį šiame kontekste dabar ir pamąstykime.
Vedos moko – vyras ir moteris turi būti karalius ir karalienė vienas kitam, bet tuo pat metu ir tarnauti vienas kitam. Vyras žmonai yra karalius ir tarnas, žmona vyrui karalienė ir tarnaitė. Teisybė, jei vyras į moterį žiūrės kaip į karalienę, jis bus jos nuolankus tarnas ir atvirkščiai. Regis viskas aišku, elkis su vyru kaip su karaliumi ir jis su tavim elgsis kaip su karaliene.

Bet Vedos Vedomis, o bandant tai įsivaizduoti realybėje, mane asmeniškai apima daugybė abejonių. Mes visgi labiau norėtume būti karaliais, o štai tarnystė arba suvokiama iškreiptai, arba išvis nėra priimtina. Nors tarnauti visai nereiškia žemintis, būti spardomu, stumdomu ir … (sakiniui baigti tinka visos kitos kylančios asociacijos).

Manau, pradėti reikėtų nuo paprastesnių, labiau suprantamų dalykų.

Pirmiausia: nori karaliaus – turi pati būti karaliene. Ir ne kitaip. Ne tapti karaliene, kai rasi karalių, o iki tol, kol jis tave suras, jau turi būti karalienė. Tas pats principas ir vyrams taikomas. Bet kalbėsiu iš moteriškos pusės, nes pirmiausia, vyrai retai kada skaito tokius straipsnius, antra, esu moteris, tad lengviau kalbėti savo vardu.

Aš tikrai žinau, kaip atrodo sąrašai, kuriuose moteriškės ir panelės dėsto svajonių vyro bruožus:

ir gražus, ir turtingas, ir protingas, ir švelnus, ir supratingas, ir dosnus, ir atletiškas, ir seksualus, ir darbštus, ir padedantis buityje ir…

Tik nemačiau dar nė vieno sąrašo, kuriame šalia vyro savybių būtų parašyta, kuo pati galėtum būti įdomi TOKIAM vyrui. Logiškai mąstant, svajonių vyro, jei toks egzistuoja, pateiktas jo norimos moters savybių sąrašas būtų maždaug toks:

ir jauna, ir liekna, ir išsilavinusi, paslaugi, protinga, rami, įdomi pašnekovė, gerai gaminanti, užjaučianti, supratinga, maloni, tvarkinga, prisižiūrinti, seksuali, išmaninga lovoje, linksma, geros nuotaikos, gerai išauklėta, dėmesinga…

Na, o dabar apsižiūrim!

Kada paskutinį kartą dareisi manikiūrą-pedikiūrą? Kada sporto salėje prakaitavai? O sushi gaminimo kursuose buvai? Gal naują šukuoseną darei? O vaginos raumenis treniravai? Knygą protingą skaitei? Ar profesijos tobulino kursuose buvai? Tai gal namų ruošos kursuose kada buvai? Kada juokeisi, šmaikštavai, aplankei parodą galerijoje, kada operos klauseisi paskutinį kartą, o teatre buvai…?

Ką daryti?

Nori karaliaus? Tapk karaliene! Viskas paprasta:

Stora? –sportuok, mažiau valgyk, sveikai gyvenk;

Kvaila? – pasimokyk;

Sena? – džiaukis gyvenimu, jis tuoj baigsis;

Negraži? – kreipkis į specialistus, gera stilistų ir trenerių komanda gali padaryti iš pabaisos tikrą gražuolę;

Neturi pinigų? – rask savo gabumus ir jais pasinaudodama užsidirbk;

Nelaiminga? – išsiaiškink, kas tave daro laiminga ir imkis priemonių;

Kažko nemoki? – mokykis;

Kažko nesupranti? – klausinėk, domėkis kol suprasi;

Labai protinga? – baik kitus auklėti;

Labai viską mėgsti kontroliuoti? – medituok;

Labai griežta? – tobulink save, atrask savo moteriškumą ir juo pasimėgauk…

Na, manau, esmę supratote.

Be abejo, būna nemažai ir tokių “susitvarkiusių”, gerų moterų, bet su jomis kita problema. Jos niekaip negali išlaukit to princo, griebia pirmą pasitaikiusį kiauliaganį su sąlyga, kad perdarys jį į princą. Argi nejuokinga? O tai palaukti jau niekaip? Keista, kad kai kurios merginos lyg kokia sugedusi plokštelė užstringa ties žodžiais “reikia vyro, reikia ištekėti, nespėsiu”…

Ir vargsta paskui moterys, vaikus auklėja ir vyrą šalia pasisodina. Tik kad tas nuo jos auklėjimo jau seniai pavargo ir ruošiasi pas kitą, kuri visai patenkinta tokiu, koks jis yra. O gal rado piemuo savo piemenaitę ir užkniso jį ta princesė su savo pamokymais? Jam gal patinka kiaules ganyti ir nereikia jam jokių universitetų ar karalienių.

Nori surasti savo meilę?

Meilės nereikia ieškoti, reikia sukurti save tokią, kokią meilė pati susirastų. Dar reikia atverti savo širdį, mesti šalin baimes ir įsitikinimus. Turi tapti tomis durimis, pro kurias į tavo gyvenimą ateis meilė. Neieškok nieko kažkur toli, tik savyje, savyje kurk savo karalienę ir ateis tavo karalius tada, kai būsi pasiruošusi. Pamiršk kitus, nei tu juos pakeisi, nei prijaukinsi, nei tau tokių reikia.

Pradėti ir baigti reikia nuo savęs. Viskas, ko tau reikia, kad tave surastų tavo svajonių vyras, turi subręsti ir užaugti tavyje.

Pirma taisyklė: meilė, kurioje tikiesi žmogaus tik tam, kad jis padarytų tave laiminga – pasmerkta žlugti.

Pirmiausia tapk laiminga, tada ir sukursi santykius su tokiu pat laimingu ir darysite vienas kitą dar laimingesnius. Jeigu kartais taip nutiktų, kad tektų prarasti tokį žmogų, tavo laimė liks su tavimi, tiesiog netekties liūdesį teks išgyventi, bet pasaulis tavyje dėl to nesugrius, nes jis pastatytas ant tvirtų tavo pačios sielos pamatų.

Jei jau esi nelaimingas, tai joks kitas žmogus ar santykiai tavęs neišgelbės ir nepadarys laimingu, tik suteiks trumpalaikį apgaulingą laimės pakaitalą, o vėliau pasekmės užgrius blogąja savo puse. Prasidės pretenzijos ir nuoskaudų kaupimas. Jei esate nelaimingas, toks liksite ir santykiuose. Neužkraukite kitiems žmonėms atsakomybės už savo laimę. Imkitės šio reikalo patys.

Mielos sielvartaujančios merginos, vis nerandančios normalių vyrų, atminkite, normalūs vyrai neišnyko, jie tiesiog susirado normalias moteris.

Nori sukurti santykius? Tapk tuo, kurį nori sutikti. Tapk žmogumi, vertu tavo svajonių mylimojo.

Reikia  pagaliau suaugti. Prisiimk atsakomybę už tai, kas esi ir kas su tavimi vyksta. Baik skųstis ir savęs gailėtis. Užsiimk savimi, tobulink save. Rask veiklos, kuri tau būtų dvasiškai ir finansiškai naudinga, nelauk, kol kažkas tave išlaikys ar duos kažką. Tapk pagaliau laimingu ir pradėk didžiuotis savimi bei džiaugtis gyvenimu.

Suprask, niekas nenorės būti su chroniškai nelaimingu ir viskuo nepatenkintu žmogumi.

Sukurk savyje karalienę ir tavo karalius ateis pas tave.

Manai kitaip? Pareikšk savo nuomonę, ji mums įdomi.

Taip pat skaitykite apie tai, kaip reikia pradėti nuo savęs visur ir meilėje taip pat https://transformacijos.lt/visai-ne-vyrai-kiaules/

——————————————————————————-

“Sukurk savyje karalienę ir tavo karalius ateis pas tave.” – www.alavijoziedas.lt

Share on Facebook
Facebook
8Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email

Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

13 Komentarai

 • Reply
  violeta
  lapkričio 11, 2015 at 6:27 pm

  Straipsnis patiko, kaip ir daugelis kitu jusu rasiniu. Su malonumu skaitau viska,dekoju !

 • Reply
  Justas
  lapkričio 22, 2015 at 4:33 am

  Kaip matai mieloji,ir vyrai kartais perskaito tokius straipsnius…:-D
  Gražiai,taikliai, šmaikščiai…super,taip ir toliau! 😉

  • mm
   Reply
   Luka de Luna
   lapkričio 22, 2015 at 8:35 pm

   tokie vyrai, Justai, man patinka, bet patinka ir tokie, kuriems tai nerūpi 🙂

 • Reply
  eva
  lapkričio 22, 2015 at 6:55 pm

  Na tai ar pavyko tapti ta karaliene? Bet kuri bent kiek rastingesne moteris gebetu sukurti toki pamastymu pasvarstymu rasineli, bet teorija teorijai o praktika praktikai. Taigi lauksime karaliaus ir karalienes nuotraukos (irodymo, liudijimo, rezultato) O kol jo nera… na eilines mintys, gal milijona kartu girdetos…

  • mm
   Reply
   Luka de Luna
   lapkričio 22, 2015 at 8:34 pm

   Aš savo karalių radau jau seniai, bet kiekvieną rytą atsikėlusi kuriu jį iš naujo, kaip ir karalienę savyje. Ir tai su niekuo nepalyginama ir nenusakoma nuostabi ir stebuklinga patirtis. Tikrai, yra daugybė dalykų šiame pasaulyje, kuriuos esame šimtus kartų girdėję, skaitę ir galime apie tai parašyti ir puikiai žinome, taip pat, yra šimtai žmonių kurie vieną kartą išgirdę ima ir pabando patys. Jei esate viską žinantis ir girdėjęs, tačiau reikalaujate svetimų įrodymų, vadinasi dar pats nieko nesiryžote išbandyti savo kailiu. Aš išbandyti mėgstu tai, kas neturi jokių yrodymų ir sužinau kokia visgi yra tiesa. Siūlau ir Jums, miela Eva, pabandyti pačiai ir kurti savo patirtį, o ir mums papasakoti, ką manote ir kaip sekasi.

 • Reply
  Gabrielė
  rugpjūčio 11, 2016 at 8:38 pm

  Man labai patiko Jūsų straipsnis! Ačiū! Mėgstu tokį tiesmuką ir atvirą rašymo stilių, kur galima į rimtus dalykus pasižiūrėti su gražiu sarkazmu. Saldžių straipnsį ir taip pilna:) Taip ir toliau!

 • Reply
  Mantas
  sausio 8, 2017 at 12:45 am

  Kad taptum Karalium ir Karalienė reikia įdėti begalės pastangų, nebent esi netoks ir baisus prieš tampant juo. Ir deja, bet nėra viskas taip paprasta ir aišku, kaip šiame straipsnyje… nors kai perskaitai atrodo, kad tikrai viskas ne taip ir sudėtinga, bet kai esi žlugusi asmenybė tai viskas pasidaro šimtą kartų sunkiau… Ps. vistiek manau straipsnis neblogas.

 • Reply
  Rųta
  kovo 14, 2018 at 7:26 pm

  kaip viskas paprasta jums atrodo-matyt nežinote, ką reiškia gimti ir augti vargšų šeimoje ir kaip išėjus į platų pasaulį kabintis į gyvenimą be jokios pagalbos ir atramos, o jei dar ir talentais neapdovanotas… Kokiais būdais siūlytumėte prasimanyti pinigų grožio procedūroms, brangiems kursams ir knygoms, ir išsilavinimui? Ne visi žmonės gabūs, ne visi turi drąsos, ne visiems pasitaiko geros progos ir , galų gale, ne visi turi puikią sveikatą, kad galėtų užsidirbti pakankamai lėšų ne tik išgyvenimui… Ir tikrai- mažai padorių, sąžiningų vyrų. Jūs tikriausiai nematote tikrovės, o kaip strutis smėlin galvą įkišęs, nenorite matyti nieko blogo aplinkui… O su vyru, matyt, jums paprasčiausiai pasisekė…

  • Reply
   Luka de Luna
   kovo 15, 2018 at 6:35 am

   Miela, Rūta, kol galvosite, kad kitų kieme žolė žalesnė ir galimybės atneštos sėkmės kuri nukrenta sėdint ant sofos, tol nieko nebus. Jei Jus tai paguos, nors nemanau, man nebuvo nieko paduota ant lėkštutės, visus mokslus kuriuos baigiau, teko užsidirbti pačiai, mokantis dirbti, kad susimoėti už mokslus ir už gyvenimą,, o kai ta profesja netenkino, keičiau ir vėl mokiausi kitos ir vėl tuo pat metu dirbdama, o ir dirbti teko visokiems idijotams ir visokius purvinus darbus, bet aš žinojau, kad tik taip vieną dieną viskas pasikeis. O ir su vyrais man tikrai buvo ne kažką, nes vieni mušė, kiti prievartavo, ir visi galiausiai mane palikdavo verkiančią. Ir kol galvojau kad kiti kalti, tol viskas ir tęsėsi. Tik pradėjus žiūrėti kaip pati elgiuosi, ką pati darau ne taip ir keičiant save bei savo požiūrį, pasaulis aplink mane ėmė keistis. Žolė pasirodo pas kaimyną buvo žalesnė tik dėl to, kad jis ją dažniau laistė, kartais ir labai vėlai, kai kiti jau miegodavo. Tad linkiu Jums miela Rūta, nelaukti mano amžiaus, kad suprasti, o tiesiog imti ir ieškoti atsakymų savyje, nebijoti ieškoti pagalbos, tik pirmiausia reikia turėti tikslą, kuris būtų ta kelrodė žvaigždė. Nebegyvenkite toje savo pačios kuriamoje tamsoje, Jūs esate tokia pat nuostabi ir galite tiek pat daug, kiek ir kiekviena mūsų, tiesiog reikia tuo patikėti. Šį tinklaraštį tam ir rašau, ir viskas yra nemokamai, kad tie kurie tikrai nori, rastų atsakymus. Linkiu Jums sėkmės iš visos širdies.

   • Reply
    Ruta
    kovo 16, 2018 at 10:14 am

    Pirmiausia padėkosiu už palinkėjimą ir pasidžiaugsiu jūsų laime… Yra tokių žmonių, kuriems sėkmė dažniau nukrenta, nors ir mažiau stengiasi, yra tokių žmonių, kuriems galimybių daugiau… Aš galėčiau su jumis ilgai diskutuoti, tačiau apsiribosiu keliais sakiniais. Jei jau krypstant į asmeniškumus, tai aš tikrai nesėdžiu ant sofkutės, laukdama sėkmės ir galimybių; ieškau atsakymų, bet jų nerandu; daug domiuosi, mokausi ir t.t; o metų man gal net ir daugiau nei jums. Ir aš tamsos nekuriu, paprasčiausiai aplink matau labai daug veidmainystės, melo ir neteisybės, kuri ilgainiui numarina viltį ir tikėjimą. Yra ir išimčių, bet jos labai retos. Tad jau seniai nebetikiu nei Karalienėmis, nei Karaliais, nei Princais, nei Princesėmis… Kaip sako – Karalius nuogas…

    • Reply
     Luka de Luna
     kovo 16, 2018 at 11:35 am

     Viską kuria požiūris, o ne aplinkybės, mūsų požiūris į mus supantį pasaulį sukuria arba tamsą arba šviesą. Į ką kreipsite savo žvilgsnį ir mintis, tą ir dauginsite aplink save. Kurią pasaulio dalį matysite, tą jis jums ir atsuks. Daug rašau apie tai, bet jei nesate pasiruošusi atverti sąmonės ir pakeisti savo matymo kampą, niekas kitas to niekada nepadarys. Tai nėra lengva ir tai kasdienis darbas su savo vidumi, ne išorėje ir ne keičiant kažką kitą, o tik savo galvoje ir kūne esnačius procesus. Pati netikėjau, kol neišbandžiau ir kartosiu kiek tik reikės kartų kol išgirsite: keičiant save keičiasi ir pasaulis aplik mus, ateina kitokie žmonės į mūsų gyvenimą, nes būdami patys kitokie, mes pritraukiame ir kitus žmones ir sukuriame kitokias aplinkybes. Čia ir yra visa esmė.

 • Reply
  Inga
  balandžio 5, 2018 at 10:41 pm

  100 procentų tiesa..ir dar taip atvirai ir šmaikščiai!! ❤❤❤

 • Reply
  Zivile
  balandžio 11, 2018 at 7:56 am

  Aciu jums labai,atradau jusu pamastymus ,kai jau nebezinai,kur tavo kelias ir ar verta isvis keliauti…

 • Palikite komentarą

  Palaukite...

  Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

  Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.