Patirties perlai

Pirmas patirties perlas

Sveiki mielieji.

Šiandien pradedu naują rubriką – Patirties perlai.

Ši rubrika išskirtinė tuo, kad ji bus audio formatu.

Aš ne rašysiu, o kalbėsiu, Jums tereikės klausytis  įrašo. Gal taip lengviau ir paprasčiau, juk tokie laikai, kai technologijos pažengė toli ir jomis tereikia išmokti naudotis, o galimybės išties neribotos. Tik  va laiko mažėja ir mažėja, atrodytų, jis traukiasi…

Tam, kad skubantis ir nebeturintis laiko žmogus gautų informaciją, tenka ieškoti naujų būdų, o ir rašyti jau tampa prabanga, nes bėgte bėgdami nelabai galime to daryti.

Bet išeitis visuomet yra, o prarasti ryšio su Jumis labai nesinori, todėl tenka ieškoti kitų būdų bendrauti.

Pabandykime ir pasakysite, kaip viskas atrodo ir ką apie tai manote. Labai jaudinuosi ir laukiu įvertinimo 🙂

Geros dienos ir gero klausymosi 🙂

 

 

Su meile Luka De Luna

Parašyk komentarą arba pasidalink su draugais. Ačiū

Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email

Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

6 Komentarai

 • Reply
  Aurelija
  rugpjūčio 3, 2017 at 3:46 pm

  Man patiko :). Ir akys ilsisi. Tema labai gera. Ačiū!

 • Reply
  Jola
  rugpjūčio 5, 2017 at 1:12 pm

  Patiko, labai geras sumanymas tokiu būdu bendrauti su mumis. Pasiūlytas pratimas tikrai veiksmingas. Visa bėda, kad dažnai tai pamirštame☺️. Ačiū, lauksiu naujų įrašų.

 • Reply
  Antanas
  rugpjūčio 10, 2017 at 6:15 pm

  Luka, pagyrų jau gavote, manau, dar gausite ne kartą .Jums noriu palikti keletą pastabų. kai tariate savo susigalvotą vardą – prieš tariant jį priimkite jį kaip jūsų . Dabar akivaizdus to jums (kol kas svetimo) vardo skambėjimas . jei jis svetimas, keiskite jį . Arba susidraugaukite .
  Nebevartokite ypač netinkamų žodžių kurie neša netinkamas, neharmoningas vibracijas. Kletas jų : knistis, kapstytis, aš nežinau, nebesijuokite iš savo pasakytų žodžių. šIE ŽODŽIAI IŠŠAUKIA TOKIAS ASOCIACIJAS – VIŠTOS ANT SKIEDRYNO, RENKA SAU SLIEKUS IR PAN . … Nevartokite baigtinių teiginių – niekas nežino… Akivaizdu – žino, tad jūsų teiginys su didžiule pretenzija… dažnai sakote – aš nežinau.. jei nežinote – niekada nieko nesakykite . jūsų balso tembras yra malonus. turite Dievo dovaną, tačiau pati skubėdama pasakyti nebesekate kur atsiranda “garso atramos taškas”. Nes garsui nukeliavus į gerklės poziciją – jis darosi nešvarus, atsiranda kvarkimo obertonai… tai iš esmės sugadina visą jūsų gerą iniciatyvą … tai yra nepagarbos skaitytojui, klausytojui “netyčinė” deklaracija. Juo labiau, kad jūsų tembras yra malonus, neturintis atstumiančių prigimtinių nuo charakterio priklausančių atspalvių .
  Prašau nebekartokite teiginio – neįmanoma … Taip pat labai gadina gerą įspūdį kartas nuo karto perdėtai paryškintas žodžių kirčiavimas, tuo jūs sugriaunate teksto įtaigumo vientisumą . kas “tinkama” virtuvėje ( nuo to kenčia tik vyrai) tas visai nedera viešumoje, ypač jūsų tekstuose ir intencijose.
  Jūs prisiėmėte mokytojos poziciją. tad visai nedera kalbėti apie save, savo asmeninius potyrius, apie savo šeimos peripetijas . tai visuomet turi būti TABU .
  Skatinu ir palaikau jūsų sumanymą . Pagarbiai jums .

 • Reply
  Jurgita
  rugpjūčio 11, 2017 at 10:19 am

  Labai patiko 🙂
  Be galo patogu kai akys ilsisi, klausytis ir mėgautis.
  Dėkui

 • Reply
  Aurelija
  rugpjūčio 30, 2017 at 10:51 pm

  Jūsų balsas tikrai gražus 🙂
  Visgi, sutinku su anksčiau minėtomis Antano pastabomis dėl “garso atramos taško” ir teksto įtaigumo vientisumo, o ir pačiai žymiai maloniau jūsų tekstus lėtai skaityti ir mėgautis akimirka. “…stabtelėkite ir apsidairykite aplinkui… fiksuokite ką jaučia jūsų kūnas….”
  Patikusias mintis perskaitau net kelis kartus ir nereikia ieškoti įraše vietos, kur pasakėte tai, ką norėtųsi pasilikti atmintyje ilgam. Ačiū

 • Reply
  Lina
  vasario 10, 2018 at 1:49 pm

  Sveiki,lb džiaugiuosi radusi Jūsų puslapį.
  Ačiū Jums kad dalinatės tokiu geru vaikystę primenančiu patarimu.Jug vaikystėje mes viską matėm kitaip nei dabar suaugę ir mokėjom tuo džiaugtis.Tai gryžkim į vaikystę.

 • Palikite komentarą

  Palaukite...

  Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

  Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.