Praktinė ezoterika

TARO arkanai praneša

TARO kortos – tai tam tikra simbolių sistema, kuri gali duoti patarimą, nurodyti kryptį ar padėti pasirinkti. Tai kas iškrito, niekada nėra galutinis nuosprendis, tai tik mūsų veiksmų pasekmės, kurias mato kortos ir rodo. Tačiau jei būtų pakeisti veiksmai, tai ir pasekmės pasikeistų, todėl nei liūdėti nei džiūgauti nereikia, kortos kaip koks dirbtinis intelektas, išskaičiuoja rezultatą, analizuodamos buvusius ir esamus veiksmus. Bet juk visi žinome drugelio efektą, kai viskas gali labai greitai pasikeisti, vien mostelėjus sparneliais.

Man kortos tai dar vienas transformacijų įrankis, kuris pasako kokios vyraus energijos, kas gali vykti jei nekeisi savo veiksmų, o kas jei pakeistum į vieną ar kitą pusę. Be to, tai padeda pažinti pasaulio sandarą, nes viskas kas jose įrašyta, tai archetipai, žmonijos istorijos vystymasis sudėtas į simbolių kalbą.

Viską galima keisti mūsų valios ir noro pastangomis. Pasikliaukite kortų patarimu ar nurodyta kryptimi, tačiau nebijokite jų, nes jos nėra pavojingos. Tai tik įrankis kortas skaitančio žmogaus rankose, tas žmogus, padedamas savo gebėjimų, gauna informaciją, kurią kortos tik padeda perskaityti.

Jeigu būrėjos ir jūsų vibracijos labai skirtingos, gali būti taip, kad ir atsakymai bus jums nepriimtini, todėl būrėjų reikia ieškoti per savo pojūčius bei pasikliaunant intuicija. Vieni žmonės mums tinka kiti ne ir tai nėra nei gerai nei blogai. Tiesiog pasaulis labai įvairiapusis.

Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Pasidalink su draugais

Tau taip pat gali patikti

Nėra komentarų

Parašyti komentarą

error: Visos teisės saugomos!!