0
Kūno dirbtuvės Maistas

Triphala – organizmui valyti

Jeigu ieškote saugių, ekologiškų būdų švelniai išsivalyti organizmą, siūlau išbandyti Triphalą. Aš vartoju jau ilgą laiką ir esu patenkinta rezultatais. Nesakau, kad tai kažkokia panacėja, tačiau iš visų mano išbandytų preparatų, šis man patinka labiausiai. Be to mėgstu ekologiškus papildus ir esu Ajuverdos gerbėja, nes daugelis patarimų grožiui ir sveikatai Ajuverdoje man labai patinka ir tinka. Mano žarnynas yra labai patenkintas, štai kaip galėčiau trumpai apibūdinti šių vaistažolių poveikį 🙂

Triphala būna arba pudros pavidalu arba kapsulėse. Iškarto perspėju – pudra siaubingai neskani, geriau imkite kapsules.

triphala

Triphalą (tri – trys; phala – vaisiai) sudaro trys lygios dalys: indiškasis agrastas, karpotasis viršūklis, plaukuotasis viršūklis. Tai yra geriausiai žinomas ir dažniausiai vartojamas ajurvedos vaistažolių mišinys. Triphala turi visų trijų sudedamųjų dalių savybių, tačiau veikia švelniau, negu kiekvienas augalas atskirai. Vartojamas didelėmis dozėmis prieš miegą, mišinys gali veikti kaip valomoji priemonė, o vartojamas nuo 1/2 iki 1 gramo su maistu, gali padėti atsistatyti visam organizmui.

Thriphla

Vartojamas reguliariai, šis mišinys švelniai ir palaipsniui gali padėti šalinti toksinus iš virškinimo trakto ir giluminių audinių. Taip pat šį preparatą galima vartoti kaip kasdienį papildą žmonėms, dirbantiems užterštoje aplinkoje arba su ligoniais.

Mišinį saugu vartoti ilgą laiką, jis gali padėti atstatyti žarnyno veiklą, audinius ir kūno ląsteles, gali padėti mesti svorį. Taip pat nustatyta, kad mišinys gali padėti organizmui pasisavinti vitaminą B.

triphala2

Triphala – tai klasikinis ajurvedinis ekologiškų žolelių mišinys organizmui valyti. 

Sudėtis. Vienoje vegetarinėje kapsulėje yra:
– agrastinio lapainio (Amalaki, lot. Phyllanthus emblica)* vaisiaus minkštimas – 160 mg,
– karpotojo viršūklio (Vibhitaki, lot. Terminalia bellirica)* vaisiaus minkštimas – 160 mg,
– plaukuotojo viršūklio – (Haritaki, lot. Terminalia chebula)* vaisiaus minkštimas – 160 mg.
* sertifikuoti ekologiški augalai.

Patariama pradėti gerti po 4 kapsules su šiltu vandeniu arba pienu prieš miegą. Kiekį galima didinti iki 10 kapsulių. Rekomenduojama vartoti bent vieną mėnesį.

DĖMESIO! – negalima vartoti žindančioms, besilaukiančioms ir vaikams.

alavijoziedas

Dalintis:

Tau taip pat gali patikti

No Comments

  Cover for Transformacijos
  10,521
  Transformacijos

  Transformacijos

  Esu Luka de Luna. Esu ten, kur labiausiai ir noriu būti.

  This message is only visible to admins.
  Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
  Click to show error
  Error: Error validating access token: The session is invalid because the user logged out. Type: OAuthException

  2 weeks ago

  Transformacijos
  Transformacijos ... See MoreSee Less
  View on Facebook

  5 months ago

  Transformacijos
  Suaugusiu žmogus tampa tik tuomet, kai įstengia pats sau pasakyti NEIr tikrai, maži vaikai (maži amžiumi) juk negali sau pasakyti "ne". Jų paskatos yra paremtos norais, nesvarbu, ar tai jiems naudinga, ar kenksminga. Jie gali paklusti tėvų draudimui, tačiau patys nuspręsti atsisakyti to, ko nori, tikrai nesugeba.O dabar atsigręžkime į suaugusius. Ar daugelis jų gali pasakyti sau "ne", kai susiduria su jų sveikatą ir gyvenimą griaunančiais dalykais, bet kurių jiems tiesiog labai norisi? Ar daugelis savo valia atsisako tinginystės, veltėdžiavimo, apkalbų, pykčių, negatyvių emocijų ir kitų juos ir jų gyvenimus griaunančių dalykų?Bent mėnesiui? Bent savaitei? O Jūs pats ar galite?Taigi manau, pradeda ryškėti kontūrai ir jau kiekvienas intuityviai pradedame syvokti esmę.Nori būti laivas? O ar jau esi tam pakankamai suaugęs? Jei atsakymas į antrą klausimą pakibo, galima drąsiai teigti, kad kol kas laisvas nesi. O jei tau jau keturiasdešimt ar daugiau metų, manau, nelabai ir nori, nes per tiek laiko juk ir pats galėjai padaryti tokias išvadas...............www.transformacijos.lt ... See MoreSee Less
  View on Facebook