Patirčių dirbtuvės

6 savęs motyvavimo būdai

Kiekviename darbe, kurį atliekame, dažnai reikalinga motyvacija. Būtent ji daugeliui turtingų žmonių padėjo pasiekti sėkmės. Žmogus, kuris sugeba valdyti save patį, sugebės valdyti ir dideles kompanijas. Svarbu laiku tai suvokti. Čia apžvelgsiu šešis metodus motyvacijai padidinti, kurie padės jums pasiekti tikros sėkmės.

1. Pats svarbiausias momentas motyvacijoje – suvokti, kad greitai nieko neišeis padaryti.
Nebūna taip, kad tu užsinorėjai ir iškarto viskas gavosi. Tam reikalingas laikas ir reikia pereiti tam tikrus etapus. Užduoties sunkumas priklauso nuo iškeltų tikslų sudėtingumo, nuo užsispyrimo ir nuo tos pačios motyvacijos. Bet koks projektas, tikslas, ar svajonė reikalauja laiko ir jėgų sąnaudos. Tik veiksmai atneša rezultatą. Jokie svarstymai, mąstymai ar aptarimai, rezultato neduoda.

2. Neribokite savo galimybių
Neužsibrėžkite tokių tikslų, kuriuos lengvai galite įgyvendinti, nes labai greitai prarasite susidomėjimą tokiais tikslais. Schematiškai, svajonė turi būti planu, o ne miražu. Mes sąmoningai statome save į rėmus ir jų laikomės. Imdamiesi didelių ir sunkių projektų ar užduočių, mes praplečiame savo asmeninį akiratį, o už to seka ir neįkainojamos patirties įgijimas. Tai būtent tai, ką daugelis vadina sėkme, tačiau jokie atsitiktinumai nėra atsitiktiniai.

3. Veikite greitai
Naujo tikslo realizavimo galiojimo laikas – trys dienos. Žinokite, jei per tris dienas nedarote jokių žingsnių, tai neįgyvendinsite šio plano niekada. Kiekviena idėja – tai galimybė kažką pakeiti į gerą. Tačiau tik vienetai išnaudoja tas idėjas iki galo. Greitieji dažnai klysta, bet tik taip pasiekia aukštumų. Kiti gi sėdi ir laukia sekančios galimybės, tam, kad ir vėl ją praleisti.

4. Projekcija
Pasistenkite suvokti, kodėl, dėl ko jūs visa tai darote. Žinoti savo didįjį tikslą ir jo siekti, štai kas padės jums likti susikaupusiais ir neleis pasimesti ar nukrypti, visuomet stimuliuos jus. Tuo pat metu sekite savo asmeninio gyvenimo įvykius ir analizuokite klaidas. Vienu žodžiu, būkite pasiruošę bet kuriuo gyvenimo momentu koreguoti savo kelią. Dažniau užduokite sau klausimą – ar tai ką aš dabar darau, priartina mane prie mano didžiojo tikslo?

    5. Prie labai silpnos motyvacijos, galima naudoti konkurenciją su pačiu savimi arba su konkurentais. Kokia iš to nauda? – Pasistūmėti rezultatuose,  gauti motyvacijos dozę ir norą tęsti tai ką pradėjai. Kiekviena tokia pergalė smegenyse išskiria fermentus, kurių veikimas panašus į narkotikų – iššaukia euforijos,   laimės, džiaugsmo būseną. Štai kodėl, žmonės, kurie save patys sukūrė, retai kada naudoja narkotikus, jie ir taip gauna pakankamą dozę džiaugsmo ir pasitenkinimo savimi.

6. Darykite tai, kas patinka
Kitaip, ankščiau ar vėliau ( greičiausiai visgi ankščiau) tau tiesiog atsibos. Todėl, kad pagrindinė bet kokios sėkmės taisyklė – užsiimti mylima veikla. Visi žino šią taisyklę, bet tik vienetai ją pritaiko gyvenime. Ir vienu laiko tarpsniu fokusuokitės ties kažkuo vienu. Gyvenkite šia veikla, įdėkite į ją jėgas, laiką ir sielą. Tik tada procesas duos norimus rezultatus.

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.
aloe-vera-internetu

 

 

Share on Facebook111Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

2 Komentarai

 • Reply
  Zydre
  gegužės 11, 2017 at 7:18 am

  Sveiki,
  Rasau jums Nes tiesiog.. turiu teigti jog jusu straipsniai man daug padeda.radau su klausimu,- Kaip jus galvojate Ar gali egzistuoti zmogus(as,siuo atveju) kuriam vira 30metu kuris bijo pasakyti savo nuomone,bijo pastoveti uz save nes nenori pyktis ar tureti priesu Ir vengti konfliktu..?

  • mm
   Reply
   Luka de Luna
   gegužės 11, 2017 at 1:52 pm

   Laba diena Žydre, manau gali ir egzistuoja ir nieko čia tokio dėl ko negalėtų. Dažnai aš taip pat elgiuosi ir manau daugelis moterų galėtų tą patį pasakyti. Jei tai labai trukdo gyventi, galima tai spręsti terapijų pagalba, atrandant priežastis, susitaikant su savimi. O gal tai tiesiog toks Jūsų išgyvenimo metodas, kuris padeda ir apsaugo, ir gal jis Jums tinka ir netrukdo, tuomet tegu būna. Viskas priklauso tik nuo Jūsų požiūrio ir kiek tai trukdo arba padeda. Ugdyti tas savybes kurių norisi, niekada nėra vėlu, ir tai yra darbo su savimi rezultatas.

  Palikite komentarą

  Palaukite...

  Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

  Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.