Patirčių dirbtuvės

4 svarbiausi realybės formavimo įrankiai

Pirmiausia noriu pasakyti, kad labai daug kas jau ne pirmą kartą skaito kažką panašaus. Tačiau dauguma teoretikų taip ir lieka teoretikai, nes gyvenime tikrai žino tik tie kas išbandė viską praktikoje, o ne kas skaitė ar girdėjo. Keista, kai žmogus skaito, domisi jau ne pirmus, o gal ir net dešimtus metus įvairiomis teorijomis, tačiau stovi vis toje pačioje vietoje, nes taip ir neprisiruošia pabandyti.

Taigi sakau jums – pirmiausia baikite svarstyti ir abejoti, imkite ir pabandykite.

Kaip ir kas įtakoja mūsų gyvenimą? Kas pildo mūsų norus ir daro mus laimingais?

Štai keturi svarbiausi realybės formavimo įrankiai – mintys, žodžiai, veiksmai ir būsena.

Mintys

Tai vienas stipriausių dalykų formuojančių mus, mūsų aplinką, įvykius mūsų gyvenime. Gal kam tai skamba keistai, tačiau mūsų mąstymo būdas yra tik paprasčiausias įprotis, toks pat kaip rūkymas ar keiksmažodžiai. Todėl tie kas tai supranta, lengvai gali keisti mąstymo būdą, taip kaip keisti ir kitus įpročius. Jei nežinote, įpročius reikia keisti kitais, blogus keičiam gerais. Tai yra lengvas būdas atsikratyti, būtent keičiant, ne metant ar naikinat, o tiesiog pakeičiant. Bet apie tai plačiau kitą kartą. Taigi mintys. Labai stipri mintis gali pakeisti gyvenimą visiems laikams. Mąstymo būdas, tai valdomas mechanizmas ir nesigilindami kaip jis veikia, tiesiog turime žinoti, kad mes patys atsakingi už savo mintis, nes mes galime jas valdyti. Mintys materializuojasi ir manau visi esate tai girdėję. Mąstydami pozityviai, jūs išmoksite keisti savo požiūrį ir savo nuostatas. Jei kasdien treniruosite savo mintis, keisdami tuos pačius teiginius pozityviais, vietoje negatyvių, greitu metu patys to nejusdami imsite mąstyti kitaip, o tuo pačiu ir jaustis kitaip. Mintys vienas stipriausiu įrankių, formuojančių mus, tačiau tikrai vien tik juo naudojantis nieko nebus. Jei norime kažką keisti ir valdyti savo gyvenimo įvykius, bei pildyti savo norus, turime išmokti naudotis ir kitais.

Žodžiai

Žodžiai taip pat materializuojasi, nes tai yra įgarsinta mintis, dar stipriau jie veikia jei yra kartojami dažnai arba jei yra užrašomi.  Ne šiaip sau dažnai sakau, kad viską, ką norite užtvirtinti – rašykite. Žodžiai turi būti pozityvūs, nenaudokite dalelės “ne”, keiskite tą žodį su neigiama dalele kitu, turinčiu tą pačią prasmę, tačiau neturinčią neigiamos pradžios ir pajusite, kaip tie patys dalykai, apie kuriuos kalbate, staiga įgaus naują prasmę, nuotaiką ir pradės keisti įvykius. Pabandykite apie tą pati dalyką pasakyti neigiamais ir paskui teigiamais žodžiais, pajusite, kaip pasikeitė savijauta, o savijauta tai ir yra būsena, kuri keičia jus ir jūsų gyvenimą. Kuo dažniau pasijausite geriau, pakiliau, linksmiau, tuo dažniau pritrauksite į savo gyvenimą gerus dalykus ir įvykius.

Pateiksiu tokį pavyzdį, tai tinka ir minčių ir žodžių koregavimui treniruoti:

–       Aš nekenčiu savo darbo.

–       Šiuo metu dirbu tokį darbą, kuris padeda man įgauti pasitikėjimo savimi ir moko ištvermės bei kantrybės.

–       Neturiu pinigų, nieko negaliu nusipirkti.

–       Šiuo metu turiu tiek pinigų kiek reikia, kad nusipirkčiau būtiniausius daiktus.

Veiksmai

Taigi, nemanykite, kad vien sėdėdami ant sofos ir svajodami, pozityviai mąstydami ir rašydami norų sąrašus gausite viską ko panorėję. Greičiausiai progos, kurias jums teiks ir teiks gyvenimas, kad jomis pasinaudotumėte, liks nepastebėtos. Veiksmais aišku ir be visų kitų įrankių galima naudotis, tačiau jie vieni yra per daug varginantys ir užtruksite begalybę. Visi žinome, kad vien sunkiu darbu aišku galima užsidirbti, tačiau be visų kitų svarbiausių įrankių tai bus grašiai. Ir netikėkite, kai koks sėkmės lydimas žmogus jums sako, kad viską pasiekė juodu darbu, nes jis arba meluoja, nenorėdamas išduoti gerų dalykų, arba pats to net nežinodamas teisingai naudojo visus kitus įrankius, tiesiog intuityviai. Beje, paskaičiusi garsių ir turtingų bei daug gyvenime pasiekusių žmonių biografijas, susidariau būtent tokį įspūdį, jog jiems tėvai ir proseneliai perdavė visas tas žinias tiesiog per auklėjimą ar savo pavyzdžiu, net nepasakę kokie tai stiprūs ir galingi įrankiai, jie išmokė juos jais teisingai naudotis, kas ir padėjo viso to pasiekti. O paklausti, jie sąžiningai sako, jog visko pasiekė darbu. Tik nepasako, jog dirbdami mąstė teisingai, jautė teisingai, tikėjo ir rašė…

Būsena

Nepainiokite būsenos su emocijomis ar nuotaika. Tai gilesnis ir pastovesnis jausmas, išgyvenimas ar kitaip tariant pamatinis fonas.  Dominuojanti būsena gali būti – ramybė, jei jūs viską darote ramiai, kas bevyktų aplink, viduje liekate ramus ir organizuotas. Taip pat būsena gali būti liūdesys, džiaugsmas, laimė, meilė. Jeigu vakar buvote nepasitenkinimo viskuo būsenoje, tokioje esat ir šiandien ir 90% rytoj bei poryt irgi būsite joje. Todėl būsenos keitimas yra tiek pat svarbus įrankis kaip visi kiti. Būsena keičiama mintimis, veiksmais, žodžiais. Kokios būsenos jūs dirbsite savo darbus, taip jie jums ir seksis. Kokios būsenos bendrausite su pasauliu, tokius rezultatus visame kame ir patirsite. Būsite pikti, gausite pykčio, būsite meilėje, gausite meilės.

Taigi turėsime daryti kokteilį iš šių keturių puikių ingredientų, maišydami juos lygiomis dalimis ir vartodami kasdien po tiek daug, kiek tik širdis geidžia.

Aišku yra dar daug gudrybių kaip sugalvoti norą, kaip jie pildosi ir jomis dar tikrai dalinsiuosi, tačiau tai ką parašiau šiandien, jau yra norų pildymo elementai ir jums net nereikia turėti noro, kol kas tiesiog keiskite savo blogas neigiamas mintis į geras, taip pat žodžius ir būseną, darykite tai ką darote šiandien, taip gerai, kaip tik begalite ir net nepajusite, kaip gyvenimas pradės keisis į geresnį ir geresnį kasdien. Pasaulis žino kas jums geriausia ir jei gerai jausitės šiandien, nors lyg ir nėra dėl ko, tai pamatysite, ryt jau bus dėl ko jaustis dar geriau. Kartais tokiu paprastu būdu žmonės sužino ko jie nori, nes gauna tai ir supranta, kad būtent to ir norėjo, net nekurdami jokių konkrečių užsakymų.

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.aloe-vera-internetu

Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email

Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

Nėra komentarų

Palikite komentarą

Palaukite...

Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.