Cart updating

ParduotuvėsvgJūsų krepšelis šiuo metu yra tuščias.

Kraunama
9 rugsėjo, 2015- Sigita

Žinai, ko nenori? O ar žinai, ko nori?

Taigi, tavo senas gyvenimo scenarijus tavęs netenkina, o kad sukurtum naują, reikia gi nuo kažko pradėti.

Nuo ko reikėtų pradėti keisti gyvenimo scenarijų?     (Temos pradžią skaitykite čia)

Nuo informacijos surinkimo. Ir ne nuo kažkokios globalios informacijos, tokios pilnas internetas, o nuo informacijos apie save. Galiu lažintis, kad šios turite sukaupę mažiausiai.

Nuo ko prasideda transformacijos? Nuo noro ir ketinimo kažką keisti.

Norite pradėti pokyčius savo gyvenime? Pradėkite dabar. Geresnio laiko tam tikrai nebus. Geresnių aplinkybių kaip dabar, taip pat nebus. Visos aplinkybės, kurias turite šiandien yra tai, kas geriausia tam, kad jas išnaudotumėte savo tikslams siekti. Laukti nebėra laiko.

Svarbu, kad noras keisti gyvenimą būtų ne tik svajonė, tačiau rimtas ketinimas. Tai nėra vienas ir tas pats. Ketinimas – tai pasiryžimas, atmetant svarstymus. Kas ketina, tas daro, bet kas svajoja, tai tik svajoja, o nedaro. Kai jūs ketinate kažką daryti, tai jau esate apsisprendęs ir tai būsena, kuri iššaukia veiksmą.

Tavo ketinimas eiti ir pasiimti tai, ko tu nori. Kiekviena dvejonės sekundė sugriauna 10% sėkmės. Kai turi aiškų ketinimą, tuomet tavo visa esybė nejučia pradeda ieškoti ir rasti šimtą kelių, kaip tai įgyvendinti. Tuomet visatos jėgos būna pastumiamos ta linkme ir jos pradeda kurti tavo naują realybę, kaip koks laikrodinis mechanizmas – paėmei, ramiai užvedei ir jis pradėjo tiksėti. Viskas. Jau vėliau tu pajusi, kad lyg visai netyčia, tavo akiratyje atsiranda daugybė informacijos apie tai, kas susiję su tavo ketinimais. Staiga sutinki žmonių, kurie apie tai kalba, kažkas kažką pasiūlo, kažkas kažkur užstringa ir tenka pasukti kitu keliu. O tada pamatai, kad kaip tik tas kitas kelias ir yra tas, kuris veda link tavo noro.

Suprantate? Viskas pradeda veikti, o jūs teturite ramiai eiti ir prieisite. Viskas paprasta. Ir visai nebūtina tą pačią minutę, kai kažką nusprendi, jau žinoti, kaip tai įmanoma, net nereikia apie tai galvoti, užtenka tiesiog nuspręsti – ketinu turėti, ketinu padaryti. Ne teigti, ne svajoti, ne norėti, ne būti tikru ar nebūti tikru! Ne! Vienintelis teisingas būvis – ramus ir aiškus ketinimas, rimtas, priimtas visiškai ramiai, suvoktas aiškiai ir viskas. Taip, kaip kad jūs ketinate eiti papietauti. Nereikia euforijos, nereikia ilgų svarstymų ir negalima niekuo abejoti. Nes tai jau energijos perteklius, kuris bus numalšintas ir jums nepasiseks.

Reikia atsiminti vieną svarbų, tiksliau, svarbiausią visatos dėsnį – pusiausvyrą. Visada yra siekiama atstatyti pusiausvyrą visur. Jei per daug juokiesi, reiškia verksi (na čia toks liaudiškai su-paprastintas paaiškinimas). Vidinė ramybė – štai kokioje būsenoje yra tvarkomi visi su ketinimais susieti reikalai. Ir tai pradžių pradžia.

Tačiau. Lengva pasakyti sunku padaryti.

Tam, kad turėtum aiškų ketinimą, reikia tiksliai žinoti, ko nori. Ir kaip bebūtų keista, tai žino mažai žmonių, norinčių keisti gyvenimą. Dažniausiai mes tiksliai žinome, ko nenorime. Tačiau, ko norime?

Pirmas etapas

Tam, kad sužinotume, kur eisime, turim sužinoti, kur dabar esame. Kaip jau minėjau, pusiausvyra turi būti išlaikyta visame kame. Taigi apsižiūrime, kokioje padėtyje šiuo metu yra mūsų pačių gyvenimo pusiausvyra.

Kad būtų paprasčiau, aš braižausi tokį grafiką – apskritimą suskirstytą į keturias dalis. Tos keturios dalys – tai mūsų pagrindinės gyvenimo sritys, kurios ir turi išlaikyti tą pusiausvyrą. Turime rutulį imti kaip 100% ir kiekvienas ketvirtadalis bus 25%. Kiekviena jūsų gyvenimo sritis turi atitikti, kitaip tariant būti užpildyta 25%, kad būtų išlaikyta ideali pusiausvyra. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad kiekvienoje iš šių sričių, jūs turite jausti pilnatvę, pasitenkinimą, kitais žodžiais, tai turi būti sutvarkyta tiek, kad visos 4 dalys atitiktų po 25% sudarydamos 100%. Sakykime  – esate darboholikas ir darbas užima 60%, tuomet kitoms sritims lieka neproporcingai mažai, o tai jau yra sudarkyta pusiausvyra.

didelis-darbas

Todėl iš pradžių paskaičiuokime % – kiek, kas ir kaip.

Sakykime, aš šiemet jaučiuosi apleidusi šeimos ir sveikatos sritis. Matau, kad finansai ir darbas mano gyvenime užima daugiau nei turėtų ir iš karto matau, į ką turėčiau atkreipti dėmesį.

Vadinasi, aš į planus įtrauksiu savo sveikatingumą ir šeimos tvirtinimo reikalus. Vėliau jau pamąstysiu, kaip ir kas. Šiuo etapu tiesiog labai atvirai pati sau prisipažįstu, jog savirealizacijai ir finansiniams reikalams skyriau daugiau dėmesio nei šeimai ir sveikatai. Faktas ir tiek. Vadinasi, iš vienur nuimsim, o kitur pridėsim.

Kodėl reikia tokių matavimų?

Norint jaustis laimingu, jausti gyvenimo pilnatvę, reikia išlaikyti pusiausvyrą tarp visų svarbiausių žmogui sričių. Bent vienos iš jų nebuvimas, sudarko visą sistemą ir jūs negalite jaustis laimingas, turėdamas viską, tik sirgdamas, arba turėdamas viską, tik būdamas absoliučiai be cento. Tokiu atveju jūs arba turite būti vienuolis, kuris pasišventęs kažkokiam aukštesniam tikslui, arba psichiškai nesveikas. Žinoma, yra kraštutinumų ir išimčių, tačiau tai tik patvirtina taisyklę. Net jei koks nors žmogus jums tvirtina, kad jam gerai vienam, nes jis turi pinigų, gerą darbą, yra sveikas, tai visgi abejotina, nes greičiausiai jūs jį sutiksite kokiame klube ir pastebėsite, kad jis vis dairosi į priešingos lyties atstovus ir greičiausiai jis nenori būti vienas.

Štai mes jau žinome, iš ko susideda pilnatvė, suteikianti laimės jausmą ir ko mums iki jos trūksta.

Pradžia bus tokia. Ir nereikia skubėti, nereikia sau meluoti, nereikia savęs smerkti ar gėdintis kažko, viskas yra žmogiška, viskas pataisoma. Svarbu, nustatyti aiškias koordinates, kur esame ir tai mums padės žengti sekantį žingsnį – nustatyti kryptį.

Pamąstykite apie kiekvieną sritį, pamąstykite, kiek toje srityje esate pasiekęs, ar jus tenkina tai, koks būtų jūsų tikslas, koks būtų idealusis variantas. Būkite smulkmeniški, paklauskite savęs, ar tikrai jums reikia to ar kito, o gal tai – tik stereotipiškai primesta, tačiau jūsų laimingu tai nedaro.

PVZ – skiltis darbas/savirealizacija:

Užduokite sau klausimą, ar jūs esate patenkintas savo darbu, veikla, ar realizuojate savo sugebėjimus, savo prigimtinius gabumus, ar jaučiate pasitenkinimą nuo to, ką darote, o gal jus tai tik vargina ir jums tai visiškai nepatinka? Tuomet pamąstykite, koks užsiėmimas suteiktų jums malonumą, džiaugsmą, kokią matote savo svajonių darbo vietą, svajonių užsiėmimą – tai ką darytumėte su malonumu ir džiaugsmu. Šiuo metu jūs neturėtumėte vertinti nieko, tik galvokite ir nesiteisinkite, nenuvertinkite iš karto, kad tai vis tiek neįmanoma, o tiesiog leiskite sau, savo sielai tiesiai šviesiai pasakyti ar parodyti, jums, ko ji norėtų.

Kai mąstote apie finansus – čia reikia turėti galvoje visą materialinę pusę, tai ir namai, automobiliai, daiktai, viskas, kas už pinigus nuperkama. Visas materialus jūsų turtas, kitaip sakant.

Pagalvokite ar jums reikia 3 televizorių ir prabangių automobilių? Ar reikia didelio namo, o gal visai to jums nereikia, gal labiau mėgstate vaikščioti pėsti ar dviračiu važiuoti, o didelis namas reikalauja daug priežiūros ir laiko, kurį jūs gal mieliau skirtumėte pažiūrėti gerą kiną, lankyti šokių pamokas ar kokiam kitam savo mėgstamam užsiėmimui.

Turite suprasti, kad dažnai mes siekiame visai ne to, ko iš tikrųjų norime, o to, ko nori kiti ir kas jums yra primesta iš šalies. „Kaip čia dabar, mes ką – prastesni? Jei kaimynas turi „mersedesą” tai ir mes norim!” Bet dažnai tai nėra tikrasis noras ir jeigu jūs nerealizuojate savo gebėjimų ir savo tikrųjų norų, o dirbate nemėgstamą, net nekenčiamą darbą, tik tam, kad nusipirktumėte jums nereikalingą daiktą ar daiktus, jūs turite tai išsiaiškinti. Ir sau pasakyti tikrąją tiesą.

Aš žinau iš savo patirties, kad labai daug žmonių savo sielos skyles lopo daiktais, nupirktais už pinigus, kuriuos uždirba, dirbdami tokį darbą, kuris tas skyles sieloje ir padaro. Kartais suvokimas, kad jums reikia žymiai mažiau arba visai visai ko kito, gali atverti akis ir jūs pamatysite, kad tik atsisakę, ko nereikia, išvysite galimybes ten, kur net neieškojote. Ir pajusite, kiek energijos atsilaisvins, kurią jūs naudojote nemėgstamiems dalykams. Kai darai tai, kas tau nepatinka, sunaudoji trigubai daugiau energijos todėl, kad pusę jos skiri vien prisivertimui tai padaryti. Kitais žodžiais – energiją, kurią galėtumėte išnaudoti siekiant savo tikslų, jūs naudojate savęs prievartavimui.

Kai pradedi daryti tai, kas tau patinka, tu generuoji dar daugiau energijos ir pasikrauni pats nuo to malonumo, kurį jauti dirbdamas mylimą, sielai mielą darbą. Tokiu būdu uždaras ratas atsidaro ir visa nauja energija transformuojasi į naujus jūsų gyvenimo įvykius, kurie pritraukia naujus dar geresnius.

Jeigu norite pagerinti savo gyvenimą, jūs turite skirti laiko apie jį mąstyti. Reikia skirti laiko mąstymui apie save, savo gyvenimą, bent porą valandų per savaitę ir tai jau bus nauda, vietoje to, kad žiūrėtumėte kvailas laidas per TV. Tiesiog atsisėskite tyloje ir pamąstykite apie savo gyvenimą. Kur esate, kas esate, ko norite, ką galite ir nieko nevertindami, tiesiog patys sau atvirai išklokite visus faktus taip, kaip viskas yra. Pažadu, laikui bėgant jūs pradėsite matyti, kad visgi yra daugybė kelių ir sprendimų, kai tu žinai, kas esi ir kur tu nori keliauti.

Tai pradžia, pažaiskite, netapkite rimtuoliu, tiesiog pabūkite žaidžiančiu vaiku, kuris stato savo lėlių namus, tuomet lengviau bus į viską žvelgti iš šalies, nereikės pergyventi ir graužtis, o svarbiausia, bus lengviau atsisakyti abejonių, kurios – nepamirškite – ir yra tai, kas griauna jūsų svajones.

(Temos tęsinį skaitykite čia)

——————————————————————————-
————————–
Alavijo kosmetika skirta grožio pokyčiams – www.alavijoziedas.ltaloe-vera-internetu

Kraunama
svg
  • 01

    Žinai, ko nenori? O ar žinai, ko nori?

Greita navigacija