Minčių dirbtuvės Patirčių dirbtuvės

Klausimai į kuriuos visgi reikėtų atsakyti

Taigi, jeigu jau pamąstėme apie tai kur esame, atėjo laikas nustatyti ir kryptį. (Temos pradžią skaitykite čia)

Kur eisime? Tačiau pradžiai dar turime apibendrinti kai ką.

PIRMA SVARBI TAISYKLĖ – JOKIŲ VERTINIMŲ!

Pamirškite bet kokius vertinimus, nedrįskite galvoti, ką apie tai pamanytų kiti ar kaip tai atrodytų, ar kad jūs per sena, per jaunas, per mažas ir kt. Tai yra visiškas TABU! Jeigu norite pasikalbėti su savimi atvirai, tai pasikalbėkite atvirai, neslėpkite ir nesigėdykite savo svajonių, norų ir poreikių.

Aš visada susirašau viską ir vėliau dažnai skaitinėju ir mąstau apie viską, ką tomis atvirumo valandėlėmis sau pakuždėjau. Mąstau, apmąstau, vėl palieku ramybėje, tačiau pasąmonė jau nebe palieka to ramybėje, ji po mažą žingsnelį pradeda užsukinėti mechanizmą. Jūsų reikalas aiškiai viską pasakyti, ji turi žinoti ko jūs norite.

O kad būtų lengviau atsakome į pagrindinius klausimus:
KUR esu dabar, kiek mane tai tenkina, ar jaučiuosi laimingas, ar jaučiu pilnatvę, ar viskas yra taip, kaip noriu kad būtų.
KAS (kokie mano paties veiksmai) privedė mane iki to, kur aš šiuo metu esu?

Dėmesio, ne koks žmogus ar aplinkybės, o kokie jūsų pačių veiksmai ar kaip tik neveikimas. Kad privedėte JŪS PATS tai čia aišku ir nediskutuojama, tačiau jūs tai darėte kažkodėl ir turite atsakyti sau į klausimus.

Pvz. Kas privedė mane iki to, kad aš gyvenu pas mamą, kai man 50 metų ir dar imu iš jos pensijos pinigus, kad nusipirkti cigarečių?

Arba- kas privedė mane prie to, kad aš būdama 35 metų atrodau kaip 60 metų, taip ir jaučiuosi, o mano vyras turi kitą?

Ir toliau panašiai.

Žinoma atsakymai turi būti labai tikri, nesumeluoti, be jokių vertinimų ar savęs pasmerkimo, be gėdos ir savi-graužos, pasakyk faktus, pripažink juos ir tiek.

Žinau, kad jeigu sąžiningai pažvelgsite į šias užduotis, šie klausimai nebus tokie jau paprasti, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, o ir atsakymų nebus taip lengva rasti. Jūs turėsite prisiminti kažkokius senus įvykius, kurie susiję su išgyvenimais, kurie gal sukels nemalonius jausmus, tačiau patariu neskubėti ir visgi leisti sau viską prisiminti, tik stenkitės žvelgti į viską lyg iš šono, lyg būtumėte tik kino filmo žiūrovas, tuomet jūs lengviau pastebėsite dalykus, kurių nenorite matyti ar stengiatės nematyti. Nebūtina viską atsakyti iš karto, tai nebus greitas ir lengvas procesas, tačiau, kaip jau rašiau, pasistenkite skirti tam laiko.

Aš kai tik pradėjau, visuomet skirdavau tam laiką važiuodama ryte į darbą ir grįždama, tokiu būdu nušaudavau du zuikius- kamščiai taip neprailgdavo ir turėdavau gero laiko apie viską ramiai, netrukdoma pamąstyti.

Taigi, grįžkite vėl ir vėl prie šio klausimo ir nebūtinai užduokite jį tik apie tuos dalykus kurie jums nepatinka, o ir apie tuos kurie patinka!

Pvz, dabar aš dažniau jau klausiu savęs – kas privedė mane prie to, kad aš pradėjau rašyti šį tinklaraštį? Arba kas mane privedė prie to, kad aš atsisakau automobilio, o važinėju tik su motociklais? Ir taip toliau, nes tai irgi svarbu.

Svarbu žinoti, kas jus privedė prie to kas yra negerai – tam, kad kitą kartą nebeiti tuo pačiu keliu, o žinoti kas privedė prie to kas yra puiku – kad vėl ir vėl elgtis panašiai ir įsitikinti, jog tavo pastangos davė rezultatus ir jie yra tokie kokių tikėjaisi.

Na ir dar vienas geras klausimas kuris dažnai mums turėtų iškilti savo sąmoningo gyvenimo kelyje:

Dėl ko, kam, kodėl aš turiu tai daryti, kodėl turiu kažką sąmoningai keisti, o gal yra gerai taip kaip yra ir nėra čia reikalo šokinėti aukščiau bambos?

Ogi pasakysiu kaip aš atsakyčiau į šį klausimą, o jūs jau patys sau spręskite:

-Gyvenime niekas nestovi vietoje, permainos vyksta kiekvieną sekundę, keičiasi viskas ir visi, tie kas sako, kad nesikeičia, jie keičiasi, jie degraduoja, ir tai toks pat keitimasis tik į kitą pusę. Viskas šiame pasaulyje transformuojasi, nieko nėra statiško, o ypatingai žmogus ir jo gyvenimas. Aš renkuosi sąmoningai, pati rinktis kuria kryptimi keistis man ir kuria kryptimi keisti savo gyvenimą, nes nesąmoningai plaukdama pasroviui, jau taip stipriai prisidaužiau sau galvą, jog iki šiol ausyse zvimbia.

Nuo šiol noriu dalyvauti šioje transformacijoje, laikyti vairą savo rankose ir būti atsakinga už viską, kas vyksta su manimi ir mano gyvenimu.

Taigi – o kaip jūs atsakysite į šį klausimą?

Žinau, kad daugelis atsakys taip: – gal tegu viskas tiesiog lieka taip kaip yra ir nieko aš nenoriu keisti …

Žinau, man irgi dažnai taip būna, tačiau aš tai sakau nes esu patenkinta tuo ką turiu, o keičiuosi vis vien, nes aš žinau, kad jeigu nustosiu pati valdyti situaciją, situacija pradės valdyti mano gyvenimą, o situacijų pasitaiko įvairių, todėl geriau jau aš pati, bent jau žinosiu, kad padariau viską, kad būtų taip, kaip aš noriu, o ne, kad kažkas atėjo ir viską sugadino, o aš nieko negalėjau padaryti.

Šiandien – tai vakarykščių minčių ir veiksmų pasekmė, rytojus – tai tas, ką tu galvoji ir darai šiandien. Taigi, jei šiandien nieko nedarysi, pamąstyk, ar tikrai ryt bus taip pat kaip yra ir ar ryt tu vis dar norėsi to paties prisvilusio kotleto, taip vaizdžiai tariant?

Turite suprasti esminius dalykus, kad jūsų mintys, vidinė būsena, formuoja jūsų aplinką ir gyvenimą. Vidinę būseną formuoja jūsų įsitikinimai ir vertybės, o taip pat jūsų pasitenkinimas esama situacija, bei sugebėjimas mėgautis gyvenimu.

Apskritai, vidinė būsena yra mūsų įstatyminė bazė, pagal kurią ir kuriama mūsų realybė.

Ir jeigu mes ramiai priimsime viską, kas su mumis vyksta, tuomet visi mūsų ketinimai pildysis. Tačiau jeigu mes reikšime pretenzijas, piktinsimės dėl to kas vyksta, tuomet tik dar giliau klimpsime į tą blogą situaciją kurioje ir taip esame, arba griausime tai ką turime gero. Taip pat, tokiu būdu mes griausime ne tik savo gyvenimą bet ir save patį.

Visos situacijos mus kažko moko ir mes patys esame tų situacijų priežastis. Reikia išmokti būti dėkingu ir už gerus ir už blogus dalykus, bei bandyti suprasti, kodėl mes visa tai gauname.

Taigi šie trys klausimai:

Kur, kas, kodėl yra būtini ir atsakyti į juos reikia sąžiningai ir be skubos, tam, kad galėtume pereiti prie sekančio klausimo

KAIP?

Svarbiau gyventi šiandien ir šia diena, ir jaustis laimingu dėl visko ką šiandien turite ir darote, tuomet rytdiena jau formuosis šios dienos nuotaikomis, ir visos sekančios dienos taip pat. Ryt jūs turėsite tai, kaip jaučiatės šiandien. Skamba neįprastai, tačiau tai tiesa, be jokios abejonės.

Jei galvojate apie ateitį, kuriate ateities planus, privalote apie tai galvoti tik pozityviai ir tik būdami geros nuotaikos. Būdami blogai nusiteikę, geriau galvokite kam ir už ką esate dėkingi, tai visada padeda pasijusti geriau.

Reziumuojant parašysiu, kam reikia visų šių ilgų ir sudėtingų apmąstymų. – Mano giliu įsitikinimu, sėkmingi žmonės yra ne tie, kurie laukia sėkmingų aplinkybių, o tie, kurie visas esamas aplinkybes išnaudoja tam, kad tapti sėkmingais. Tam, kad išnaudoti aplinkybes kuo naudingiau, jas reikia gerai išanalizuoti ir ištyrinėti visais aspektais. Kuo daugiau turite informacijos apie esamą padėtį, tuo geriau galite ja pasinaudoti, kad ji atneštų naudos ateityje. Be to tie, kas patys renkasi kryptį, greitį ir tuo pat metu mėgaujasi procesu, yra pasmerkti gauti tai, apie ką svajoja.

(Temos tęsinį skaitykite čia)

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.
aloe-vera-internetu

Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on Google+
Google+
0Email this to someone
email

Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

1 Comment

 • Reply
  Violeta
  spalio 29, 2015 at 12:17 pm

  Dekoju

 • Palikite komentarą

  Palaukite...

  Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

  Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.