Patirčių dirbtuvės

Kaip išmesti seną, prikeverzotą, gyvenimo scenarijų?

Kodėl transformacijas reikia pradėti nuo švaraus lapo?  (Temos pradžią skaitykite čia)

Tam, kad atsitiktų, kažkas naujo ir jums užtektų jėgų ir energijos kurti, pradžiai turite atsikratyti balasto, kuris atima jėgas, energiją, džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi bei savo ateitimi.

Kaip išmesti seną, kažkieno prikeverzotą jūsų gyvenimo scenarijų?

Žinau, jis senas, nelabai malonu jį skaityti, bent jau jums, be to prikeverzotas kai kur išvis neįskaitomai, o kai kur labai bjauriai pritepliotas.

Tačiau tiesiog šveisti jį į šiukšlinę nebus taip lengva, nes jis prilipęs prie jūsų, kaip koks klijais ištepliotas musių gaudymo popierius.

Na ir nieko tokio. Jei neina mesti visą iškarto, tada paimsite raudoną flomasteri ir išbraukysite po vieną eilutę, sakinį, ar visą pastraipą. Kai ką pasiliksite, o kai kuriuos puslapius išvis išplėšite.

Kai skaitysite tai, kas bjauriai nepatinka, skaitykite tol, kol išgyvensite, iškentėsite, išverksite tuos jausmus, kurių tuo metu neišgyvenote, kuriuos bandėte nuslėpti nuo savęs ir kitų.

Turite žinoti vieną labai svarbų dalyką:

Visi jausmai turi būti išjausti, kad jų nebeliktų ir nesvarbu kiek metų praėjo, jei jūs neišgyvenote savo skausmo, gėdos, pažeminimo, ar kitokių sunkių jausmų tada kada reikėjo, vadinasi jie vis dar gyvi ir yra jumyse. Ir būtent jų buvimas, gadina jums daugybę reikalų.

Esu praėjusi terapiją traumas (dvasines traumas) išgyvenusiems žmonėms ir žinau ką kalbu. Niekas niekur nedingo, nebuvo pamiršta, tik nukeliavo į gilesnius jūsų sąmonės ar pasąmonės sluoksnius.

Viską, ką tuomet nuslopinote, turėsite atgaminti, prisiminti ir prisimindinėti tol, kol neišverksite, neiškentėsite ir neišpyksite. Kitaip, tais jausmais neatsikratysite.

Man teko savaičių savaitėmis rašyti ir rašyti apie tai, kaip viskas buvo, su smulkmenomis ir detalėmis, vėl ir vėl atpasakoti viską tam, kad išgyvenčiau su visomis smulkmenomis, ir kol tai vyko, aš nieko kito nedariau kaip verkiau ir kentėjau. Tačiau patikėkite, viskas vieną dieną pradėjo lengvėti, o vėliau, kaip ir žadėjo gydytojas, vis mažiau ir mažiau beliko ašarų, vis lengviau ir lengviau viską prisimindavau, kol vieną dieną, man pasidarė visai lengva ir paprasta apie tai galvoti, nes aš pagaliau išjaučiau tuo metu nuslopintus jausmus. Todėl sakau, netikėkite kai jums sakys, kad verkti negražu ir jausti negerai. Nebūtina to daryti viešai ar demonstratyviai, tačiau viską ką turite sukaupę, žinokite nešiojatės savyje.

Yra toks posakis, kurį aš naudoju juokaudama – vieną kartą aš pagaliau nustojau tampytis paskui save, seniai nudvėsusio arklio lavoną-.

Patikėkite, taip lengva pasidarė eiti, kad galvojau tuoj pradėsiu skraidyti.

Taigi, pradžiai imkite ir išverkite visas savo nuoskaudas, išrėkite visą savo pyktį, išleiskite visą tą garą iš savęs, tol kol patys pajusite, kad nebeturite ką išleisti.

Geriausia tai daryti vieniems, nes niekas šioje situacijoje jums nepadės, o tik pačiam bus sunkiau atsipalaiduoti ir leisti sau jausti viską taip stipriai, kaip tik įmanoma.

Taigi, pradžiai paleidžiam nudvėsusį arklį, užkasam jį, palaidojam su tam reikalinga pagarba ir keliaujam toliau.

Kas dar?

Dar turėsite pabaigti nepabaigtus atidėliotus darbus. Arba nuspręsti, kad jų nebedarysite ir ištrinti iš atminties.

Taip pat peržiūrėti savo gyvenimiškus prioritetus ir nuspręsti, kiek laiko kam galite skirti. Nes jūs negalite viso savo laiko skirti tik kažkam vienam, ar keliems aspektams. Gyvenimas tai pusiausvyros ir ritmo palaikymas. Jums reikia rasti pusiausvyrą, tarp noriu, reikia, nereikia, privalau, neprivalau ir kitokių laiko ir jėgų paskirstymo mechanizmų.

Jums reikės susidėlioti viską į lentynėles ir pradėti nuo kažko vieno, nežiūrint, kad viskas labai svarbu, bet visko iškarto nepadarysite.

Kad padaryti vieną labai didelį darbą, kuris atrodo neįveikiamas, reikia jį suskaldyti mažais etapais, perskirstyti laiko intervalais ir kai imsitės daryti po vieną mažą detalę, viena po kitos, jas lengvai padarysite. Galiausiai atsigręžę atgal, pamatysite, kad daryti buvo lengva, nes tie intervalai buvo labai nesudėtingi, tačiau kai pažiūrėsite iš viršaus, kokį didelį darbą nuveikėte, patys nustebsite, kad tai buvo įmanoma.

Dar turėsite išfiltruoti įeinančią į jūsų gyvenimą informaciją ir atsikratyti nereikalingos, neigiamos ir kenksmingos. Tas pats liečia ir tos informacijos skleidėjus ir sklaidos kanalus.

Nebeskaitykite ir nebeklausykite visokių pranešimų apie žiaurenybes, nusikaltimus ir nelaimes.

Nebeklausykite davatkėlių kurios atėjusios atneša blogas naujienas apie kaimynus, draugus ir šiaip iš gatvės.

Nebežiūrėkite filmų su žiaurumo, smurto ir kitokiomis blogas emocijas sukeliančiomis scenomis.

Nebesiklausykite besiskundžiančių gyvenimu ir valdžia žmonių.

Nebesiklausykite kaltinimų ir drabstymo purvu kitų žmonių.

Jums tikrai nereikia visame tame dalyvauti.

Pradėkite jau šiandien, nes jums reikės išmokti matyti gerus dalykus ir juos atpažinti, o kol esate silpni ir pažeidžiami, bet kokia negatyvi informacija, gali jus lengvai apkrėsti nepasitenkinimo ir nepasitikėjimo infekcija, nuo kurios galite vėl atkristi. Nereikia jums šito.

Keliaujam rašyti savo scenarijaus. Į švarų, naują savo sąsiuvinį. Su savo ryškiausių ir mėgiamiausių spalvų pieštukais.

(Temos tęsinį skaitykite čia)

——————————————————————————-
————————– Aplankykite mano internetinę parduotuvę>
Alavijo kosmetika – tai kosmetika, kur visuose produktuose pagrindinis ingredientas – alavijai užauginti Kanarų salose. Be jų kosmetikoje naudojamos ir kitos natūralios veikliosios medžiagos. 80% produktų skirta brandesnėms moterims.aloe-vera-internetu

 

Share on Facebook471Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone
Pasidalink su draugais

Jums taip pat gali patikti

Nėra komentarų

Palikite komentarą

Palaukite...

Labas, džiaugiuosi, kad užsukote į mano tinklaraštį.

Gaukite visas naujienas ir dar daugiau, tiesiai į savo paštą. Pažadu neįkyrėti.